Top Model 2021 - hipokryzja jurorów rozwścieczyła widzów! Fani programu nie pozostawiają na nich suchej nitki

2021-09-16 12:43 kg
Top Model
Autor: Bartosz Krupa/East News

Na początku września 2021 roku wystartowała jubileuszowa, dziesiąta edycja programu Top Model. Za nami pierwsze trzy odcinki nowej odsłony, w których mieliśmy okazję oglądać castingi oraz etap bootcampu, poznaliśmy również uczestników, którzy zamieszkają w domu modelek i modeli. Ostatni odcinek Top Model 10, który został wyemitowany 15 września, wzbudził wśród widzów ogromne emocje. Fani reality show zarzucają jurorom hipokryzję! Sprawdźcie szczegóły.

Top Model 2021 - hipokryzja jurorów rozwścieczyła widzów! Top Model to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Reality show daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział w nietypowych sesjach zdjęciowych i ekstremalnych pokazach mody oraz współpracować z najlepszymi fotografami i projektantami mody. O tym, kto ma największe szansę na zaistnienie w świecie mody i modelingu niezmiennie decydują: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Top Model 2021 - hipokryzja jurorów rozwścieczyła widzów!

W środę 15 września 2021 roku wyemitowany został trzeci odcinek dziesiątej edycji Top Model. Widzowie mieli okazję obejrzeć ostatnie castingi oraz etap bootcampu. Tym razem bootcamp odbywał się w malowniczym Uroczysku Zaborek, gdzie uczestnicy zostali podzieleni na grupy. Wzięli udział w sesjach zdjęciowych, podczas których pozowali w wodzie, podczas ślubnej sesji oraz ze zwierzętami. I to właśnie sesja ze zwierzętami wzbudziła w widzach ogromne emocje.

Część uczestników pozowała z alpakami. W odcinku bardzo dobrze widać było to, że zwierzęta te są przerażone sytuacją oraz błyskającym fleszem. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, że na sesję bez problemu pozwolili przede wszystkim Joanna Krupa oraz Michał Piróg, którzy kojarzeni są z zaciekłą walką o prawa zwierząt. Na Instagramie programu pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani show nie pozostawili na jurorach suchej nitki.

Piękni młodzi ludzie, piękna natura i obrzydliwa hipokryzja jury... Potwornie żal mi tych zwierząt. Aż dziwię się, że ktokolwiek wpadł na pomysł ich wykorzystania skoro coraz więcej mówi się o ograniczaniu ich cierpienia. A tutaj światła, hałas, zgiełk. Wstyd. Jak widać dla pieniędzy można zrobić wszystko. 🙂

Co wy odwaliliście w tym programie z tymi biednymi zwierzętami, to jest dramat. 🤮

śmierdzi od was hipokryzją bo sami walczycie o prawa zwierząt, a następnie umieszczacie wystraszone alpaki na sesje XDDDDD

A rzekomo Michał Piróg i Joanna Krupa wielkimi obrońcami zwierząt są... Straszne. Jak tak można?

Boże. Biedne zwierzęta 😢

Kiedy przestaniecie dla show wykorzystywać zwierzęta? Alpaki były zaniepokojone bo dla nich nie jest naturalny blask fleszy.

Masakra 👎👎 i osoby z "jury" walczą o prawa zwierząt?

Zdjęcia ze zwierzętami z fleszem na serio? :/ Tak walczycie o dobru zwierząt ?

Biedne zwierzę. Widać że zestresowane. Przecież zdjęcie mogło być bez tej wystraszonej alpaki

Szkoda, że nikt się nie przejął tymi biednymi, zestresowanymi zwierzętami.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE