Gwiazdy

To ona była pierwszą Bożenką z Klanu. Nagle zniknęła i zastąpiła ją Agnieszka Kaczorowska

2024-01-05 14:26

Bożenka to jedna z najbardziej znanych postaci w serialu Klan. Córkę Ryszarda i Grażyny Lubiczów aktualnie gra Agnieszka Kaczorowska, ale początkowo odtwórczynią tej roli był ktoś inny. Pierwszą Bożeną Lubicz była Olivia Sivelli, która odeszła z telenoweli po dwóch latach. Co aktualnie się u niej dzieje?

Klan to kultowy serial obyczajowy, który wykreował wiele gwiazd. Mowa między innymi o Agnieszce Kaczorowskiej. Kobieta jest wszystkim znana jako "Bożenka z Klanu". Bez wątpienia rola w telenoweli otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery i pozwoliła jej spełniać się nie tylko jako aktorka, ale też jako tancerka. Mogliśmy ją oglądać między innymi jako trenerkę w Tańcu z gwiazdami. Zanim jednak Agnieszka Kaczorowska dołączyła do obsady Klanu, rolę Bożenki grał ktoś inny. Kiedy Bożenka była małą dziewczynką, grała ją Olivia Sivelli. Na ekranie nie gościła jednak długo, ponieważ widzowie Klanu mogli oglądać ją zaledwie przez dwa lata. Czy wiadomo, co się u niej teraz dzieje i jak wygląda?

Aktorka z Akacjowej 38 odwiedziła Polskę! Przyjechała spełnić marzenie

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Olivia Sivelli - co o niej wiemy?

Olivia Sivelli odeszła z obsady Klanu w 1999 roku. Miała wtedy zaledwie 6 lat. Nigdy więcej nie wróciła do aktorstwa. Wiadomo, że dziewczyna wraz ze swoją rodziną wyjechała do Wielkiej Brytanii. Tam próbowała zasłynąć jako modelka. Wzięła udział w Top Model i radziła sobie tam bardzo dobrze, bo dotarła aż do półfinału. Aktualnie Olivia jest ratowniczką medyczną w South East Coast Ambulance Service NHS Foundation Trust. Około 2 lata temu wyszła za mąż. Nosi teraz nazwisko Sivelli-Brown, a więc jej wybranek prawdopodobnie jest Brytyjczykiem. Jak aktualnie wygląda była Bożenka z Klanu? Jej zdjęcia znajdziecie w galerii niżej.