The Voice of Poland 26.09.2020. O której w TV? Godzina, emisja, powtórka

2020-09-26 14:38 AW
The Voice of Poland
Autor: materiały prasowe

To już trzeci tydzień 11. edycji The Voice of Poland! Trenerzy cały czas kompletują swoje drużyny, a wybór nie jest wcale prosty. Mimo że muzyczne show Telewizji Polskiej gości na antenie już od wielu lat, do Voice'a cały czas zgłaszają się niezwykłe talenty. Tym razem uczestnicy mogą trafić do nowego składu trenerów - na charakterystycznych obrotowych fotelach zasiadają Edyta Górniak, Tomson i Baron, Michał Szpak oraz Urszula Dudziak.

The Voice of Poland 26.09.2020. O której w TV? Godzina, emisja, powtórka. Co się wydarzy w najbliższym odcinku? W tej edycji twórcy programu postanowili nieco uatrakcyjnić formułę i wprowadzili pewne zmiany. Teraz podczas etapu Przesłuchań w ciemno trenerzy mogą użyć Blokady i uniemożliwić sobie nawzajem wybranie danego uczestnika, jeśli podczas jego występu odwróci się więcej niż jeden fotel!

The Voice of Poland 26.09.2020. O której w TV? Godzina, emisja, powtórka

Widzowie byli dotychczas przyzwyczajeni, że The Voice of Poland rozpoczyna się zawsze ok. godziny 20:00. W tej edycji jednak zaszły spore zmiany w porze emisji, która w pierwszym odcinku została przeniesiona na godzinę 21:15. Później stacja zadecydowała jednak, że Voice emitowany będzie punktualnie o godzinie 21:00 i o tej porze w sobotę 26 września należy włączyć telewizor na TVP2. Powtórkę z tego odcinka będzie można obejrzeć natomiast dzień później w niedzielę o godzinie 11:45.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE