The Voice of Poland 19.09.2020. O której w TV? Godzina, emisja, powtórka

2020-09-18 16:42 AW
The Voice of Poland
Autor: Materiały Prasowe

Za nami już pierwszy odcinek nowego sezonu The Voice of Poland! Program rozpoczyna się oczywiście etapem Przesłuchań w ciemno, kiedy to trenerzy kompletują swoje drużyny. W tym roku na charakterystycznych obrotowych fotelach zasiadają Michał Szpak, Tomson i Baron, Edyta Górniak oraz Urszula Dudziak, dla której to pierwsza edycja Voice'a. Dudziak ma już natomiast doświadczenie w programie The Voice Senior, gdzie uczestniczkom z jej drużyny udało się wygrać!

The Voice of Poland 19.09.2020. O której w TV? Godzina, emisja, powtórka. Co się wydarzy w drugim odcinku? W tym roku Telewizja Polska mocno zaskoczyła fanów swojego muzycznego programu, znacznie zmieniając porę emisji z 20:05 ma 21:15. Okazuje się, że zaledwie tydzień po premierze 13. sezonu pora emisji zmieniła się ponownie!

The Voice of Poland 19.09.2020. O której w TV? Godzina, emisja, powtórka

Od drugiego odcinka The Voice of Poland będzie emitowany o godzinie 21:00, a emitowany przed muzycznym show program Ameryka da się lubić zostanie skrócony. Powtórkę The Voice of Poland z 19 września będzie można obejrzeć w niedzielę 20 września o godzinie 11:45. W drugim odcinku Voice'a na widzów czeka oczywiście kontynuacja Przesłuchań w ciemno! Trenerzy nadal będą podejmować decyzję, czy głos uczestnika podoba im się na tyle, aby odwrócić swój fotel. Przed widzami ponownie wiele emocji!

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE