The Originals – 5 sezon aż 10 lat później?! ZWIASTUN, premiera, co wiadomo?

2017-07-24 15:58
The Originals – 5 sezon aż 10 lat później?! ZWIASTUN, premiera, co wiadomo?
Autor: fot. The CW Television Network / youtube.com

The Originals – 5 sezon będzie zakończeniem spin-offu Pamiętników Wampirów, zadebiutuje dopiero w środku sezonu, a bohaterów czeka skok w czasie! Mamy dla Was zwiastun i zdradzamy, co wiadomo o nowych odcinkach!

The Originals – 5 sezon będzie zakończeniem spin-offu Pamiętników Wampirów, zadebiutuje dopiero w środku sezonu, a bohaterów czeka skok w czasie! Mamy dla Was zwiastun i zdradzamy, co wiadomo o nowych odcinkach!

5 sezon The Originals musiał powstać, bo przecież ani fani, ani twórcy nie byliby zadowoleni z zakończenia serialu w momencie, gdy rodzina Mikaelsonów została rozbita i pozbawiona perspektyw kolejnego spotkania. Hope, Hayley, Elijah, Klaus, Rebekah i pozostali bohaterowie The Originals zasługują jeśli nie na happy end, to przynajmniej na bardziej spektakularny finał. 5 sezon The Originals trafi na ekrany dopiero w 2018 roku, ale z każdym dniem coraz więcej o nim wiadomo. Poniżej znajdziecie nasze podsumowanie dotychczas udostępnionych informacji – ostrzegamy, mnóstwo w nim spoilerów z 5 sezonu The Originals!

ZOBACZCIE TAKŻE: Pamiętniki Wampirów 9 - sprawdzamy, czy powstaną nowe odcinki The Vampire Diaries!>>>

The Originals 5 sezon – co wiadomo?

#1 - 5 sezon The Originals będzie finałową odsłoną serii. Twórcy zapowiedzieli, że na najbliższych odcinkach serial się zakończy Niestety! 5 sezon The Originals to już ostatni sezon tej produkcji! #2 - Premiera 5 sezonu The Originals jest wstępnie planowana na marzec 2018. #3 - Wszystko wskazuje na to, ze 5 sezon The Originals będzie krótszy od sezonów 1-3 – będzie składał się z kilkunastu odcinków (prawdopodobnie 13). #4 - Kilka odcinków 5 sezonu The Originals zostanie nakręconych przez gwiazdy (m.in. Josepha Morgana, Daniela Gilliesa i Charlesa Michaela Davisa) #4 - 5 sezon The Originals powstanie pod okiem Julie Plec oraz Jeffreya Liebera, który zastąpił na tym stanowisku Michaela Narducciego. ZOBACZCIE TAKŻE: Pamiętniki Wampirów, The Originals, a wcześniej… Ben Hur! Ważne role Josepha Morgana>>> #5 - 5 sezon The Originals będzie rozgrywał się po wyjątkowo długiej przerwie (twórcy podają różne liczby: od 7 do 10 lat). #6 - Przeskok w czasie oznacza zaangażowanie nowej aktorki do roli Hope – tym razem córkę Hayley i Klausa zagra Danielle Rose Russell. #7 - W The Originals s05e01 wystąpi Candice King! Caroline będzie podobno udzielała Klausowi rad w temacie rodzicielstwa. #8 - W 5 sezonie The Originals ponownie zobaczymy Keelin – jej związek z Freyą okaże się udany! #9 - Marcel zdradzi Rebekah z… Nowym Orleanem! W 5 sezonie The Originals parę najpewniej czeka kryzys. #10 - O happy end będzie ciężko. W nowym 5 sezonie The Originals Hope będzie próbowała zjednoczyć rodzinę, jednak dla Hayley i Elijah raczej nie będzie już nadziei.

The Originals 5 sezon – zwiastun

NAJNOWSZE