The End of the F***ing World - sezon 2: data ujawniona! Kiedy nowe odcinki na Netflix?

2019-10-09 8:43 aw
The End of the F***ing World
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Adaptacja komiksu Charlesa Formana, która trafiła na Netflix jesienią 2017 roku, okazała się strzałem w dziesiątkę. Historia pary outsiderów, którzy czują, że nie pasują do reszty swoich rówieśników, zyskała bardzo przychylne opinie krytyków i zachwyciła widzów. Z racji tego, że pierwszy sezon The End of the F***ing World kończy się dokładnie w tym samym momencie, w którym kończy się akcja komiksu, kontynuacja tej produkcji stała przez pewien czas pod znakiem zapytania.

The End of the F***ing World - sezon 2. Kiedy premiera kontynuacji historii Jamesa i Alyssy? W pierwszym sezonie serialu para nastolatków postanowiła we dwójkę udać się na samodzielną wyprawę, która bardzo szybko przyjęła zupełnie niespodziewany, dość pechowy obrót. Jak twórcy postanowili przedstawić ich dalsze losy?

The End of the F***ing World - sezon 2. Kiedy premiera na Netflix?

Serial pierwotnie trafił na Netflix w październiku 2017 roku, ale na sukces musiał trochę poczekać. Twórcy decyzję o kontynuacji podjęli dopiero pod koniec sierpnia 2018, dodatkowo nie wspominając o żadnej dacie premiery. Wielu fanów The End of the F***ing World mimo wszystko miała nadzieję, że produkcja pojawi się na Netfliksie jeszcze w 2018 roku, jednak poza potwierdzeniem prac na drugim sezonem nie poznaliśmy żadnych szczegółów.

W końcu jednak doczekaliśmy się konkretów! Netflix udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie Alyssy oraz nowej bohaterki - Bonnie z informacją, że drugi sezon The End of the F***ing World trafi na platformę 5 listopada 2019. Jak na razie nie ma jednak żadnych szczegółów dotyczących fabuły. Co więcej, Netflix nie wspomina o powrocie Jamesa. Niewykluczone więc, że nie zobaczymy go już w nowych odcinkach.

NAJNOWSZE