Królowe życia

Tak mieszka Laluna z programu "Królowe życia". Ma dom w Oławie i apartament we Wrocławiu

Laluna, czyli Katarzyna Alexander to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Królowe życia". Zobaczcie, jak na co dzień mieszka i żyje oławska businesswoman, która na swój drogi dom wybrała Wrocław. Jest luksusowo? Oceńcie sami!

Spis treści

  1. Lalunę z "Królowych życia" zna cała Polska
  2. Laluna pokazała swój apartament w "Damach i wieśniaczkach"
  3. Laluna - tak mieszka i żyje na co dzień

Lalunę z "Królowych życia" zna cała Polska

"Królowe życia" to słynny program kanału TTV, który utorował drogę do show-biznesu kilku rasowym dziś celebrytkom. Po zakończeniu "Królowych życia" osoby takie jak Dagmara Kaźmierska, Izabela Macudzińska czy Katarzyna Alexander kontynuują swoją karierę m.in. w mediach społecznościowych.

Sprawdź: ''Królowe życia''. Tak wyglądała Laluna przed operacjami. Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Dokumentalna telenowela rozsławiła Lalunę na całą Polskę! Kasia dała się poznać jako kobieta petarda, która idzie przez życie z hasłem "rób swoje". Troskliwa mama Laury i opiekuńcza córka pani Lidii urzekła widzów swoją bezpośredniością i zadziornym charakterem.

Laluna w "Królowych życia" mieszkała razem z mamą i córką w przestronnym domu w Oławie, ale dziś już wiadomo, że ekscentryczna bohaterka uwielbianego programu dzieli życie na dwa domy.

Laluna pokazała swój apartament w "Damach i wieśniaczkach"

W 2022 roku Laluna wystąpiła jako dama w 6. sezonie programu "Damy i wieśniaczki". Dowiedzieliśmy się wówczas, że pochodząca z Oławy "Królowa życia" na swój drogi dom wybrała Wrocław.

Żyjąca na co dzień na wsi Anita ze Święcianowa zamieszkała w apartamencie telewizyjnej gwiazdy, a widzowie programu TTV mogli podejrzeć, jak na co dzień mieszka i żyje Laluna.

W mieszkaniu gwiazdy "Królowych życia" dominuje biel. Nie brakuje oryginalnych dodatków takich jak żyrandol w szklane kule, jest też mnóstwo luster, które optycznie powiększają apartament. Na ścianie tv wiszą lamele, a wejście i korytarz zdobią płytki imitujące kamień.

Laluna - tak mieszka i żyje na co dzień

Laluna dzieli się swoim swoją codziennością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak żyje na co dzień? Zobaczcie jej wnętrze jej domu i wrocławskiego apartamentu, w którym od czasu do czasu rezyduje.