Ta gwiazda nie wróci do The Voice Senior

i

Autor: AKPA Ta gwiazda nie wróci do "The Voice Senior"

Żałujecie?

Ta gwiazda nie wróci do "The Voice Senior". "Na pewno mnie nie będzie"

2024-07-10 18:36

"The Voice Senior" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. Po zmianach, jakie w ostatnich miesiącach przetoczyły się przez korytarze na Woronicza, pewne stało się, że nie ominą one również formatów rozrywkowych. Wiadomo, że do roszad dojdzie także w programach "The Voice". Jedna z gwiazd, która była jurorką programu w przeszłości, zdradziła niedawno, iż nie zobaczymy jej w najnowszej edycji.

"The Voice Senior" na antenie Telewizji Polskiej emitowany jest od 2019 roku. Show, w którym swoje umiejętności wokalne prezentują seniorzy, którzy ukończyli 60 lat. cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Podczas 5. edycji, które dotychczas były emitowane w TVP2, doszło do kilku roszad w fotelach trenerskich. W 4. odsłonie poznaliśmy aż dwóch nowych trenerów. Zmarłego Witolda Paszta zastąpił wówczas Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus, a w miejsce Alicji Majowskiej w czerwonym fotelu zasiadła Alicja Węgorzewska. W ostatniej edycji natomiast do ekipy jurorów dołączyła legendarna wokalistka Halina Frąckowiak, która zastąpiła Piotra Cugowskiego. Wiadomo już, że to nie koniec zmian. Już jakiś czas temu Maryla Rodowicz, która z produkcją była związana od trzech edycji, przekazała, iż stacja zdecydowała się podziękować jej za pracę na planie show. Spekulowano wówczas, iż jej miejsce może zająć Ewa Bem, jednak te doniesienia się nie potwierdziły. Niespodziewanie po występie w Opolu powrót do programu potwierdził Andrzej Piaseczny, który był trenerem pierwszych 2. odsłon "The Voice Senior".

Tata znanego aktora w The Voice Senior!

Alicja Majewska wyznała, że nie wróci do "The Voice Senior"

Alicja Majewska była trenerką od początku emisji "The Voice Senior" i pożegnała się z programem tuż po zakończeniu 3. odsłony. Jej miejsce zajęła wówczas Alicja Węgorzewska, która do dziś zasiada w czerwonym fotelu. W wywiadzie dla serwisu Jastrząb Post Alicja Majewska wyznała, iż nie zobaczymy jej także w najnowszej odsłonie programu, gdyż skład jury jest już ustalony.

W najbliższej edycji na pewno mnie nie będzie, bo znamy już innych jurorów. Ale z sentymentem ogromnym myślę o tych trzech edycjach, w których brałam udział. Zresztą mam kontakty z niektórymi uczestnikami. Niestety dwóch z moich podopiecznych zmarło w międzyczasie. To jest jednak 60+ i nie zawsze już tryskamy zdrowiem, ale tak sobie myślę, że ci uczestnicy, których już między nami nie ma, z racji talentu, jaki im natura dała i radości śpiewania, jeszcze mogli przeżyć te pozytywne emocje i mieć przygodę z tego śpiewania na dużej scenie. Więc we wszystkim trzeba szukać pozytywów - powiedziała Alicja Majewska portalowi Jastrząb Post.

Chcielibyście, aby ALicja Majewska wróciła do "The Voice Senior"?

Listen on Spreaker.