Szyjki rakowe - z czego są? Mięso z jakiej części raka? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2020-02-20 17:00
Milionerzy
Autor: screen programy-online/milionerzy screen z player.pl

Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części? Czy uczestniczka Milionerów, która do tej pory szła jak burza, poradziła sobie także z tym pytaniem? Zadanie miała niezwykle trudne, ponieważ kwota, jaką było warte, była niezwykle wysoka. Czy ponownie udało jej się odpowiedzieć bez żadnych kół ratunkowych?

Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części? Czy uczestniczka Milionerów była w stanie wskazać poprawną odpowiedź na to pytanie i jak ona brzmi? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, to: A) z głowy, B) ze szczypiec, C) z tylnych odnóży, D) z odwłoka. Szyjki rakowe - z jakiej części są?

Szyjki rakowe - z czego są? Mięso z jakiej części raka?

Tak brzmiało pytanie za gigantyczną kwotę - 500 tys. zł. Uczestniczka niestety nie znała odpowiedzi, ale miała do dyspozycji dwa koła ratunkowe. Najpierw wykorzystała telefon do przyjaciela, który wskazał D, jednak nie był pewien. Następnie kobieta poprosiła o pomoc publiczność, wśród której ta sama odpowiedź otrzymała aż 90% głosów. Mimo to uczestniczka zdecydowała się zrezygnować z gry. Poprawna odpowiedź na to pytanie to rzeczywiście D) z odwłoka.

NAJNOWSZE