Szpital - jesień 2020. Serial TVN wraca do emisji! Dni i godziny, powtórki, kiedy i o której oglądać?

2020-09-14 15:44 AW
Szpital
Autor: Materiały Prasowe

Wypadki, przemoc domowa, powikłania po zabiegach, zatrucia, nagłe tajemnicze schorzenia to tylko część przyczyn, za sprawą których pacjenci trafiają na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Wszystkie te przypadki można obejrzeć w serialu paradokumentalnym TVN-u Szpital, który nadawany jest od 2013 roku. Każdy z odcinków Szpitala tworzy odrębną całość. Ich finałem jest rozwiązanie zagadki medycznej. Wtedy również poznajemy rokowania co do choroby pacjenta oraz rozstrzygnięcie sytuacji prywatnej.

Szpital - jesień 2020. Serial TVN wraca do emisji! Dni i godziny, powtórki, kiedy i o której oglądać? Historie przypadków medycznych bohaterów stanowią jedynie punkt wyjścia do ich historii „życiowych”. Emocjonujących, wzruszających i ciekawych ludzkich perypetii, które wychodzą na jaw w tym ciężkim dla człowieka momencie, kiedy trafia do szpitala. 

Szpital - jesień 2020. Serial TVN wraca do emisji! Dni i godziny, powtórki, kiedy i o której oglądać?

Ostatni raz premierowe odcinki Szpitala ukazywały się wiosną 2019 roku. Stacja emitowała wówczas 13 sezon serialu, który miał być ostatnim i nie wrócić już do emisji. Jednak w połowie września, już po rozpoczęciu jesiennej ramówki, stacja TVN podjęła decyzję, że wyemituje jednak odcinki serialu, które zostały nakręcone latem 2019 roku. Ten, 14. sezon Szpitala, jednak naprawdę ma być już ostatnim. Odcinki Szpitala można oglądać codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00, począwszy od 14 września, a powtórki emitowane są natomiast następnego dnia po premierze o godzinie 13:15. 

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"
NAJNOWSZE