SZEPTEM: ekranizacja jest już pewna. Będzie kolejny następca Zmierzchu?

2012-12-06 14:03
Szeptem
Autor: materiały prasowe

SZEPTEM - popularna powieść Beccy Fitzpatrick doczeka się filmowej adaptacji. Czy to kolejny następca Zmierzchu? Dowiedz się więcej na Eska Cinema!

Becca Fitzpatrick - Szeptem to kolejny młodzieżowy bestseller, który doczeka się filmowej adaptacji. Produkcja filmu ma się rozpocząć jesienią 2013. Szczegóły na temat obsady nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że scenariusz napisze Patrick Sean Smith - autor serialu Greek.

Sprawdź, o czym opowiada fabuła Szeptem i czy jest to kolejny film, o którym można powiedzieć, że będzie następcą Zmierzchu!

Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że…
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie.

Ale cicho sza… Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem... (Źródło: otwarte.eu)

Nie czytałeś jeszcze?

>>> PIĘKNE ISTOTY - to następca Zmierzchu i Harry'ego Pottera? Zobacz zwiastun! [VIDEO]
>>> INTRUZ to ekranizacja jednej z książek autorki ZMIERZCHU. Zobacz zwiastun! [VIDEO]

al

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE