Święty odcinki 17, 18, 19, 20 streszczenia - co wydarzy się w nowym serialu TV4?

2020-03-30 14:42 kw
Święty w TV4
Autor: Materiały prasowe TV4 Święty w TV4

Akcja Świętego rozgrywa się w Uroczysku - małej miejscowości pod Wrocławiem. To właśnie tu mieści się Święty Mikołaj, czyli bar Mikołaja Białacha, którego widzowie świetnie znają z serialu Policjantki i Policjanci. Białach mimo tego, że odszedł ze służby, nadal nie potrafi przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy. W Uroczysku pełni nieoficjalną rolę szeryfa oraz jest sołtysem miejscowości. Święty emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00, bezpośrednio po Policjantkach i Policjantach.

Święty odcinki 17, 18, 19, 20 streszczenia - co wydarzy się w nowym serialu TV4? Święty to najnowsza serialowa propozycja stacji TV4. W produkcji widzowie znajdą zarówno wątki kryminalne, jak i komediowe oraz obyczajowe. Głównym bohaterem jest Mikołaj Białach. Po zakończeniu służby w policji został on sołtysem podwrocławskiego Uroczyska, gdzie prowadzi również swój bar. Nieoficjalnie pełni też funkcję miejscowego szeryfa. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

Święty odcinek 17 streszczenie

Białach zatrudnia Fabia jako nowego kucharza. Uczy porywczego obcokrajowca zasad obsługi klienta. Kordas namawia Michała, by dla niego pracował. Żbikowski, licząc na awans, podejmuje się tajnej misji. Marta martwi się o sierżanta. W Uroczysku od lat krążą opowieści o duchach straszących w ruinach zamku. Jolanta, ksiądz oraz Lucjan postanawiają udowodnić, że mroczne historie są nieprawdziwe. Udają się na miejsce z wykrywaczem metalu i dokonują niespodziewanego odkrycia. Tymczasem Mikołaj poznaje Grażynę, wdowę po byłym sołtysie. Kobieta twierdzi, że Kordas ma związek ze zniknięciem jej męża.

Święty odcinek 18 streszczenie

W miasteczku pojawiają się plotki o złym stanie zdrowia Jolanty. Podobno gospodyni księdza żegna się już ze światem i przekazuje listę ostatnich życzeń. Organista Lucjan próbuje uzdrowić ją niekonwencjonalną metodą. Kordas pokazuje Żbikowskiemu nagranie, na którym sierżant zachowuje się obscenicznie. Pod nieobecność przełożonego, Magda musi zmierzyć się z prasą zainteresowaną znaleziskiem archeologów w ruinach zamku. Pod pretekstem rozmowy o swoim mężu, Grażyna odwiedza Białacha w barze i zaprasza go do siebie. Prowokacyjne zachowanie kobiety wprawia Mikołaja w zakłopotanie.

Święty odcinek 19 streszczenie

Jolanta nadal źle się czuje. Proboszcz i Lucjan szukają sposobu, by przywrócić gospodyni siły oraz chęci do życia. Fabio wpada na pomysł nauczania języka włoskiego. Luiza jest zainteresowana jego lekcjami, o czym informuje ojca. Czarna odwiedza Grażynę. Odkrywa jej pokaźną kolekcję roślin doniczkowych. Magda dzieli się z Białachem swoją opinią na temat byłego sołtysa. Zeznania wdowy i opowieść posterunkowej znacznie się od siebie różnią. Żbikowski przypisuje sobie odnalezienie średniowiecznego skarbu, za co ma zostać uhonorowany specjalnym dyplomem. Ceremonia zostaje jednak gwałtownie przerwana.

Święty odcinek 20 streszczenie

Ksiądz i organista cieszą się z powrotu gospodyni do zdrowia. Nieoczekiwanie na plebanii zjawia się sołtys, który prosi ich o pomoc. Mikołaj szykuje pewien plan. Ma on na celu wyjaśnienie zniknięcia jego poprzednika. Białach i Lucjan odwiedzają zaskoczoną ich wizytą Grażynę. Wdowa częstuje gości swoją specjalnością. Kordas ma zamiar dowiedzieć się, kim jest nowa sympatia jego córki. Postanawia zorganizować uroczystą kolację. Fabio zgłasza na komendzie, że został pobity. Żbikowski, znając sprawcę incydentu, nie przejmuje się zeznaniem poszkodowanego Włocha.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE