Sukcesja 4

i

Autor: Materiały prasowe

Sukcesja - sezon 4 już w produkcji! O co tym razem stoczy się walka w rodzinie Royów?

2022-06-29 14:55

HBO rozpoczęło produkcję czwartego sezonu serialu Sukcesja. Już niedługo zobaczymy, jak potoczą się losy Logana, Kendalla i reszty rodzeństwa. O co tym razem będą walczyć członkowie rodziny Royów? Ile będzie odcinków? Przekonajcie się już teraz.

HBO rozpoczęło w Nowym Jorku zdjęcia do czwartego sezonu serialu "Sukcesja". Stworzona przez Jesse’go Armstronga serialowa opowieść porusza wątki władzy i roszad wewnątrzrodzinnych przedstawionych oczami Logana Roya i czwórki jego dorosłych dzieci - Kendalla, Siobhan, Romana i Connora. Pierwsze dwa sezony wyróżnione zostały 23 nominacjami i 9 statuetkami Emmy, z czego aż 7 z tych nagród przyznanych zostało za drugi sezon, w tym w kategorii najlepszy serial obyczajowy. Trzeci sezon serialu, którego premiera odbyła się w październiku ubiegłego roku, zdobył nagrody wielu gildii, w tym WGA, DGA i PGA oraz nagrodę SAG dla najlepszego zespołu aktorskiego w serialu obyczajowym. Czy czwarta część powtórzy sukces poprzednich odcinków? Przekonamy się już wkrótce! Zobaczcie co się wydarzy w nadchodzących epizodach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Sukcesja sezon 4 - obsada

W obsadzie czwartego sezonu Sukcesji ponownie znaleźli się: Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith Cameron, Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Scott Nicholson, Zoë Winters oraz Jeannie Berlin. Kolejne nazwiska aktorów i aktorek, którzy wystąpią w nowym sezonie zostaną ogłoszone już niedługo.

Sonda
Sukcesja. Ile sezonów powinno jeszcze powstać?

Sukcesja sezon 4 - ile odcinków? Co się wydarzy?

W czwartym sezonie Sukcesji sprzedaż koncernu medialnego Waystar Royco technologicznemu wizjonerowi Lukasowi Matssonowi jest coraz bliżej. Perspektywa tej wstrząsającej transakcji wywołuje w rodzinie falę olbrzymiego niepokoju i tworzy podziały między Royami, którzy próbują przewidzieć, jak będzie wyglądało ich życie, gdy transakcja zostanie sfinalizowana. Gdy członkowie familii zastanawiają się nad przyszłością, w której ich kulturowe i polityczne znaczenie będzie poważnie ograniczone, wywiązuje się walka o władzę. Czwarty sezon Sukcesji będzie liczyć łącznie 10 odcinków.