Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli - dni i godziny emisji drugiego sezonu serialu

2020-02-20 15:53 kw
Stulecie Winnych
Autor: screen YouTube/TVP VOD

Stulecie Winnych to produkcja, która powstała na podstawie powieści Ałbeny Grabowskiej. Serial, którego pierwszy odcinek został wyemitowany w marcu 2019 roku, opowiada o losach rodziny Winnych z Brwinowa. Pierwszy sezon cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony widzów. Już wkrótce premierę będzie mieć druga odsłona serialu. Czy przyciągnie równie dużą publiczność? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie dni i godziny emisji drugiego sezonu serialu.

Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli - dni i godziny emisji drugiego sezonu serialu. Telewizja Polska od dłuższego czasu stawia na seriale historyczne. Widzowie mieli już szansę oglądać takie produkcje jak Czas honoru czy też Korona królów. W marcu 2019 roku zadebiutował także pierwszy sezon serialu Stulecie Winnych. Produkcja cieszyła się tak dużą popularnością, że podjęto decyzję o nakręceniu kolejnej odsłony. Sprawdźcie dni i godziny jej emisji.

Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli - dni i godziny emisji

Akcja drugiego sezonu serialu osadzona jest w latach 1939-1952. W życiu Winnych zaszły spore zmiany. Teraz muszą dodatkowo walczyć o przetrwanie w obliczu okrutnej wojny. Druga odsłona produkcji zadebiutuje w niedzielę, 15 marca 2020 roku o godzinie 20:15. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień, o tej samej porze w TVP1. W obsadzie ponownie zobaczymy takich aktorów jak: Kinga Preis, Weronika Humaj, Jan Wieczorkowski czy też Karolina Bacia.

NAJNOWSZE