Stepowa miłość - streszczenie. O czym jest serial, który zastąpi Kozacką miłość?

Stepowa miłość
Autor: materiały TVP

Stepowa miłość to serial, który zastąpi Kozacką miłość. Jak już wiadomo, w rosyjskiej produkcji zobaczymy bohaterów znanych z wielkiego hitu, który pokochali polscy widzowie. O czym jest tytuł, który już 26 stycznia będzie miał swoją premierę na antenie telewizyjnej Dwójki? Streszczenie Stepowej miłości znajdziecie w tym artykule.

Stepowa miłość - streszczenie serialu z pewnością okaże się przydatne wielu osobom, które już teraz chciałyby wiedzieć, o czym on będzie. Jak już wiadomo, Kozacka miłość oficjalnie znika z anteny Telewizji Polskiej. Wielbiciele tytułu nie muszą jednak rozpaczać i żegnać się z bohaterami rosyjskiej superprodukcji. 26 stycznia, tej samej porze, na TVP2 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu Stepowa miłość, który jest luźną kontynuacją cieszącej się wielką popularnością Kozackiej miłości. Co ciekawe, produkcja była już emitowana w Polsce, ale pod zupełnie innym tytułem - Ostatni janczar. O czym jest potencjalny hit telewizyjnej Dwójki?

Sonda
Będziesz oglądać serial Stepowa miłość?

Stepowa miłość - streszczenie

Piękna, odważna i znana fanom Kozackiej miłości Marysia (Zoriana Marchenko) zostanie dostrzeżona przez Gulkhana, syn sułtana podczas jednej ze swoich wypraw konnych. Mężczyzna zakocha się w niej od pierwszego wejrzenia i zabierze do pałacowego haremu. Jak potoczą się jej losy? Stepowa miłość będzie emitowana będzie codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE