Smolasty w Top Model 2021! Jak raper poradził sobie w świecie mody?

2021-10-13 15:53 Adrian Rybak
Smolasty
Autor: WBF

Smolasty to popularny polski raper. Od dawna odnosi duże sukcesy na naszym rynku muzycznym. Teraz przyszedł czas na nową przygodę. Artysta pojawi się w nowej edycji programu Top Model. Odcinek z jego udziałem będzie można zobaczyć 13 października. W jakiej roli się tam pojawi? Sprawdź niżej.

Smolasty w Tom Model 2021! Jak raper poradził sobie w świecie mody? Smolasty to przedstawiciel młodego pokolenia, jeśli chodzi o polską scenę muzyczną ma na koncie kilka utworów, które podbiły radiowe listy hitów. Mowa o piosence Uzależniony, Fake Love, czy chociażby Jestem, Byłem, Będę, za sprawą którego artysta zaliczył profesjonalny debiut na muzycznym rynku. To właśnie muzyka i spotkania z fanami podczas koncertów przyniosły mu największą popularność. Teraz Smolasty postanowił pojawić w programie Top Model. Będzie go można zobaczyć w odcinku, który zostanie wyemitowany w środę 13 października. Uczestnicy wezmą udział w pokazie podczas którego wystąpi właśnie Smolasty. Odcinek będzie można obejrzeć o godzinie 21:30 w TVN. Jak Smolasty sobie poradził? Zobacz fragment pokazu niżej.

Smolasty z piosenką Raj - występ w ESKA Live

Smolasty - wiek, wzrost, dziewczyna

Ile lat ma Smolasty? Wiek uwielbianego przez słuchaczy artysty nie jest żadną tajemnicą. Norbert Smoliński urodził się 27 sierpnia 1995 roku w Warszawie. W 2021 obchodził 26. urodziny.  Norbert Smoliński - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - ma 182 centymetry wzrostu. Raper wiele lat był w związku z blogerką modową, Honoratą Skarbek. Para jeździła ze sobą na koncerty, pojawiała się na wspólnych zdjęciach, a obecnie... zarówno na Instagramie Smolastego, jak i Honoraty Skarbek nie znajdziecie ich wspólnych zdjęć. Nie wiadomo, czy serce Smolastego jest zajęte.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE