Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 7 - kiedy nowe odcinki reality show TVN?

2021-11-24 12:37 LP
Ślub od pierwszego wejrzenia 6
Autor: materiał prasowy

Każda edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszy się wielkim zainteresowaniem. Uczestnicy, którzy szukają miłości, postanowili zaufać nauce i swój miłosny los oddać w ręcę fachowców. Program przyciąga przed ekrany ogromną publiczność i wszystko wskazuje na to, że fani doczekają się następnego sezonu.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 7. W dzisiejszych czasach znalezienie drugiej połówki jest coraz trudniejsze, dlatego stacja TVN zdecydowała się pomóc niektórym osobom tworząc "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pierwsze odcinki pojawiły się w 2016 roku, a program nieprzerwanie trwa do dziś. Udział w show biorą osoby, które ciągle mają problem ze znalezieniem miłości. Specjaliści z pomocą nauki szukają uczestnikom drugich połówek. To, z kim wezmą ślub, dowiadują się dopiero na ślubnym kobiercu.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 7 - kiedy nowe odcinki?

Stacja TVN potwierdziła, że 7. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawi się w 2022 roku i ogłosiła rekrutację do kolejnej części reality show. Nie mamy jeszcze pewności, ale wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki będziemy mogli zobaczyć jeszcze wiosną.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE