Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Wojtek pokazał PRYWATNE zdjęcia z wesela! Nadal jest z Agnieszką?

2020-04-06 12:53
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Czwarta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia, która trafiła do emisji w wiosennej ramówce 2020, podobnie jak poprzednie, wzbudza bardzo dużo emocji. Fani programu spekulują między sobą, jak potoczyły się dalsze losy par, oceniają, czy eksperci faktycznie odpowiednio dobrali do siebie uczestników i zastanawiają się, czy małżeństwa są dalej ze sobą. Emocje podgrzewają także sami uczestnicy, którzy od czasu do czasu zamieszczają w mediach społecznościowych zdjęcia związane ze swoim udziałem w Ślubie od pierwszego wejrzenia.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Agnieszka i Wojtek to para, która przez wielu widzów wydaje się być najlepiej do siebie dobrana. Od początku mocno między nimi zaiskrzyło, wesele było sielankowe, a polubiły się już nawet rodziny nowożeńców. Poważną próbą będzie wspólny wyjazd, a później - miesiąc, który spędzą razem. W sieci pojawiają się już spekulacje, że para postanowiła pozostać w małżeństwie!

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Wojtek pokazał zdjęcia z wesela

Wojtek na swoim Instagramie dodał post z galerią z prywatnych zdjęć z wesela z Agnieszką, które podpisał:

Nie będę gorszy od #earlgrey_film też mam swoje archiwa 😜 Chciałbym jeszcze raz podziękować swoim najbliższym za udział w tym wyjątkowym dniu dla mnie #rodzina #brat #przyjaciele #wedding #ślubodpierwszegowejrzenia

Post ukazał się w sobotę 4 kwietnia, czyli dzień po emisji 6 odcinka Ślubu od pierwszego wejrzenia. Pojawiły się pod nim dziesiątki komentarzy od widzów programu, którzy bardzo mocno kibicują Agnieszce i Wojtkowi. Fani programu piszą, że stanowią oni cudowną parę, uwielbiają oglądać ich na ekranie, a także, że nie wyobrażają sobie, żeby Agnieszka i Wojtek mogliby zrezygnować z małżeństwa po zakończeniu ekperymentu.

Czy Wojtek i Agnieszka rzeczywiście podjęli taką decyzję? W sieci pojawiają się informacje od osób, które rzekomo widziały parę spacerującą razem w Krakowie, a także od osób, które twierdzą, że obecnie tam nadal mieszka Agnieszka. Ile jest w tym prawdy - póki co nie wiadomo. Na ostateczną decyzję Wojtka i Agi będzie musieli poczekać do zakończenia emisji 4 sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE