Ślub od pierwszego wejrzenia 4, odcinek 6: pary w podróży poślubnej! Oliwia i Łukasz mają pierwsze spięcia

2020-03-28 13:34
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Wesela wszystkich trzech par czwartej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia przebiegły bajkowo. Goście świetnie się bawili, a rodziny par młodych sprawiają wrażenie, jakby znały się od lat. Czy w tej edycji programu ekspertom faktycznie udało się dobrać uczestników w taki sposób, że wszystkie trzy pary zdecydują się pozostać w małżeństwie po zakończeniu eksperymentu?

Ślub od pierwszego wejrzenia 4, odcinek 6: co się wydarzyło w kolejnym odcinku programu? Podczas gdy Adam i Joanna raczą swoich gości przemówieniami, Agnieszka i Wojtek prezentują światu swój pierwszy wspólny taniec. Wszystkie trzy pary świetnie bawią się na swoich weselach, a po zakończeniu hucznych imprez czas na podróż poślubną.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4, odcinek 6

Oliwia i Łukasz wyruszają w podróż poślubną. Wycieczka pozwoli im na poznanie siebie lepiej i rozwinięcie relacji. Czy pojawią się pierwsze sprzeczki? A może wręcz przeciwnie? Para ma za sobą pierwsze spięcie - Oliwii nie podoba się, że Łukasz nerwowo zareagował na pewną sytuację. Dziewczyna przyznaje, że nie lubi, gdy ktoś z jej najbliższych przeklina w jej towarzystwie. Z kolei Agnieszka i Wojtek bawią się ze sobą znakomicie, a Wojtek sprawił swojej żonie piękny prezent na nową drogę życia.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE