Śledztwo Spensera – o czym jest nowy film akcji na Netflix?

2020-01-22 19:35 kw
Śledztwo Spensera
Autor: materiał prasowy

Śledztwo Spensera to nowy film akcji, który zadebiutuje na Netflix. Produkcja inspirowana jest bestsellerową powieścią Roberta B. Parkera pod tytułem Winderland. W rolach głównych będziemy mieli okazję obejrzeć Marka Wahlberga oraz Alana Arkina. O czym opowiada serial?

Śledztwo Spensera – o czym jest nowy film akcji na Netflix? Netflix stale powiększa swoją ofertę. Wszystko po to, aby trafiać do coraz szerszego grona odbiorców. Już wkrótce na platformę trafi nowy film akcji, z Markiem Wahlbergiem i Alanem Arkinem w rolach głównych. O czym będzie?

Śledztwo Spensera - fabuła

Były gliniarz Spenser (Mark Wahlberg) zamiast rozwiązywać problemy, częściej się w nie pakuje – właśnie wyszedł z więzienia i chce na dobre opuścić Boston. Jednak najpierw zostaje wciągnięty przez swojego mentora i dawnego trenera boksu, Henry’ego (Alan Arkin), do pomocy w szkoleniu jednego z obiecujących amatorów. Hawk (Winston Duke) to bezczelny zawodnik MMA, przekonany, że jest bardziej utalentowany niż niegdyś Spenser. Kiedy dwóch kolegów Spensera zostaje zamordowanych, były policjant rekrutuje Hawka i jego ex dziewczynę, Cissy (Ilza Shlesinger), żeby pomogli mu zbadać sprawę i postawić winnych przed sądem. Śledztwo Spensera to pełen humoru film akcji, w którym występują również Bokeem Woodbine, Marc Maron i Austin Post.

NAJNOWSZE