Skoki narciarskie Zakopane 2022 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać skoki?

2022-01-12 16:47 Adrian Rybak
Skoki narciarskie 14.02.2021 Kto wygrał PŚ w Zakopanem?
Autor: PAP/Grzegorz Momot Skoki narciarskie 14.02.2021 Kto wygrał PŚ w Zakopanem?

Skoki narciarskie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych wśród Polaków. Co roku miliony kibiców zasiada przed telewizorami, aby oglądać zawody z najlepszymi polskimi zawodnikami. Przed nami nowy sezon zmagań na stokach. Gdzie oglądać skoki w Zakopanem? Sprawdź w ESKA Cinema.

Gdzie oglądać skoki narciarskie Zakopane 2022? Skoki narciarskie to sport, który pasjonuje wielu Polaków. Wynika to z wieloletniej tradycji w naszym kraju. Od wielu lat polscy skoczkowie zdobywają ogromne sukcesy na arenie międzynarodowej. Wszystko zaczęło się od Adama Małysza, który teraz uważany jest za legendę i ikonę polskiego narciarstwa. Później pojawili się inni sportowcy, którzy z dumą i powodzeniem walczyli w polskich barwach - Kamil Stoch czy Piotr Żyła to tylko niektóre nazwiska. Gdzie i jak oglądać skoki, które odbędą się w Zakopanem? Wszystko wyjaśniamy niżej.

Skoki w Zakopanem 2022: kiedy, bilety, cena, szczepienia, terminarz

SKOKI NARCIARSKIE. Wszystko o Polakach | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #37

Skoki narciarskie Zakopane 2022 - transmisja w TV

Skoki narciarskie w ramach turnieju w Zakopanem będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Dostępne będą dla wszystkich, ponieważ transmisją zajmie się jedna z głównych stacji. Wszystkie zawody będzie można obejrzeć na antenie TVP. Impreza zacznie się 14 stycznia. Czy będzie też transmisja w internecie?

Sonda
Gdzie wolisz obejrzeć skoki?

Skoki narciarskie Zakopane 2022 - transmisja ONLINE

Transmisja internetowa skoków narciarskich to coś, co interesuje wielu kibiców. Nie każdy może pozwolić sobie na śledzenie wydarzenia w telewizji. Dla tych osób mamy dobrą informację. Telewizja Polska będzie prowadziła transmisję online. Będzie dostępna na stronie internetowej sport.tvp.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE