Skoki narciarskie

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER; EAST NEWS

Skoki narciarskie Lake Placid 2023 - Transmisja na żywo w TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać skoki za darmo?

2023-02-08 15:19

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Lake Placid 2023? Plan transmisji na wszystkie dni Pucharu Świata jest już znany. Zmagania najlepszych skoczków zobaczymy za darmo przynajmniej w kilku miejscach, więc przygotowaliśmy szczegółową rozpiskę dla wszystkich fanów, którzy chcą być na bieżąco z wynikami.

Skoki narciarskie w Lake Placid 2023 już od kilku dni zapowiadały się na bardzo emocjonujące. Na jednym z ostatnich przystanków Pucharu Świata doczekamy się małego odświeżenia w postaci konkursu duetów, a także rotacji w składzie biało-czerwonych. Wiemy już, że trener postanowił odesłać Jakuba Wolnego i Kamila Stocha na przygotowania do mistrzostw świata. To wszystko przez kiepskie wyniki w Willingen, gdzie panowie nie spisali się najlepiej. Polskę reprezentować będą za to Dawid Kubacki, Paweł Wąsek, Piotr Żyła (kadra A) oraz Jan Habdas, Tomasz Pilch i Aleksander Zniszczoł (kadra B). Jak poradzą sobie zawodnicy w nowojorskiej miejscowości? Wszystkie rywalizacje będziemy mogli obejrzeć w telewizji i internecie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skoki narciarskie 2022/2023 KLASYFIKACJA GENERALNA NA ŻYWO. Na którym miejscu Polacy?

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Skoki narciarskie Lake Placid 2023 - TRANSMISJA

Gdzie oglądać skoki w Lake Placid 2023 na żywo? Terminarz jasno pokazuje, że na początku zobaczymy piątkowe kwalifikacje, które odbędą się wieczorem o godzinie 23:00. Najwięcej emocji przyniesie jednak sobota, bo będziemy świadkami dwóch konkursów - indywidualnego i duetów. Ten pierwszy zostanie pokazany w późnym popołudniem, a następny wieczorem. Szczegółowy program i plan transmisji ze skoków Lake Placid 2023 prezentujemy poniżej:

Skoki narciarskie Lake Placid 2023 - Piątek, 10 lutego

  • godz. 21:00 - Oficjalny trening
  • godz. 23:00 - KWALIFIKACJE (EuroSport 1, TVN, Player.pl)

Skoki w Lake Placid 2023 - Sobota, 11 lutego

  • godz. 15:00 - Seria próbna
  • godz. 16:00 - KONKURS INDYWIDUALNY (EuroSport 1, TVN, Player.pl)
  • godz. 22:00 - Seria próbna
  • godz. 23:00 - KONKURS DUETÓW (EuroSport 1, TVN, Player.pl)

Skoki w Lake Placid 2023 - Niedziela, 12 lutego

  • godz. 14:45 - Kwalifikacje (tylko w Player.pl)
  • godz. 16:15 - KONKURS INDYWIDUALNY (EuroSport 1, TVN, Player.pl)
Sonda
Gdzie zazwyczaj oglądasz skoki narciarskie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE