Skoki narciarskie 2023

i

Autor: AKPA

Skoki narciarskie dzisiaj 4.02.2023 za darmo. Gdzie oglądać skoki online na żywo?

2023-02-04 13:39

Skoki narciarskie dostarczą kolejnych emocji polskim kibicom. Przed nami kolejny tydzień zimowych zawodów. Czas na nowe starcie w ramach Pucharu Świata 2022/2023. Zawodnicy zmierzą się na słynnej skoczni w Willingen w Niemczech. Gdzie można oglądać transmisję w internecie za darmo? Podpowiadamy!

Skoki narciarskie - 4.02.2023 to kolejny etap zmagań na najpopularniejszych zawodach w słynnej zimowej dyscyplinie. Od niedawna fani mogą obserwować zmagania zawodników w Pucharze Świata 2022/2023. W tym tygodniu skoczkowie zawalczą w niemieckim mieście Willingen. To właśnie tam znajduje się jedna z najsłynniejszych skoczni na świecie - Mühlenkopfschanze. Transmisję w telewizji będzie można śledzić na kanałach grupy TVN Warner Bros. Discovery - TVN oraz Eurosport. Wiele osób szuka jednak informacji o darmowej transmisji w internecie. Czy będzie dostępna? Gdzie należy jej szukać? O której godzinie zaczną się zmagania? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Willingen 2023 na żywo? O której godzinie konkursy?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Skoki narciarskie - 4.02.2023. Transmisja ONLINE

Zawody w Niemczech, które odbędą się 4 lutego, można śledzić w internecie. Transmisje na żywo dostępne są dla wszystkich użytkowników serwisu Player.pl. Dostęp można wykupić od 20 zł. Niestety nigdzie legalnie nie będzie można oglądać transmisji online.

Sonda
Czy oglądasz skoki narciarskie?

Skoki narciarskie - 4.02.2023. GODZINA

O której godzinie 4 lutego rozpocznie się transmisja z Pucharu Świata? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wielu kibiców. Jak wynika z ramówki stacji TVN, relację ze skoczki w Innsbrucku będzie można śledzić na żywo od godziny 16:10.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE