Skoki narciarskie na żywo: transmisja ONLINE i TV 14.02. O której loty Bad Mitterndorf 2020?

2020-02-14 13:24
Skoki narciarskie transmisja ONLINE i TV
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Skoki narciarskie transmisja ONLINE i TV

O której godzinie skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Gdzie obejrzeć na żywo kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego? Transmisja online i TV ze skoków do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 14.02.2020 to kwalifikacje w lotach narciarskich do konkursu indywidualnego, który odbędzie się w sobotę w ramach Pucharu Świata. Podczas lotów w Bad Mitterndorf Polskę reprezentować będą: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Andrzej Stękała, Klemens Murańka oraz Jakub Wolny.  Jak tym razem Polacy poradzą sobie na austriackiej skoczni? O której godzinie skoki? Stream live ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

Skoki narciarskie stream live

Transmisja online ze skoków narciarskich 14.02.2020 w Bad Mitterndorf nie będzie dostępna za darmo. Skoki narciarskie online w piątek, 14 lutego zobaczymy wyłącznie na stronie na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie na żywo

Skoki narciarskie - piątek, 24.02 na żywo w TV zobaczymy wyłącznie w Eurosport 1.

O której godzinie skoki narciarskie?

Kwalifikacje w skokach narciarskich w Bad Mitterndorf zaplanowane są na 13:00. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2019/2020? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

Zobacz też:

NAJNOWSZE