Skoki narciarskie dzisiaj - transmisja online

i

Autor: Daniel Szura Photography Skoki narciarskie dzisiaj - transmisja online

Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV. O której godzinie loty narciarskie 3.02.2019?

2019-02-03 14:54

O której godzinie skoki narciarskie w niedzielę 3 lutego 2019? Gdzie obejrzeć trzeci konkurs w Oberstdorfie? Transmisja tv i stream online udostępnione będą za darmo?

Skoki narciarskie 3.02 (niedziela) to ostatni zaplanowany konkurs w Oberstdorfie. Przed skoczkami trzecie starcie w lotach narciarskich na mamuciej skoczni! Piątkowy konkurs dla naszych reprezentantów zakończył się drugim miejscem Dawida Kubackiego. W sobotę nasi skoczkowie spisywali się trochę słabiej. O udział w niedzielnym konkursie Pucharu Świata powalczą: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Jakub Wolny i Paweł Wąsek. O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie w Oberstdorfie? Transmisja online i w tv zostanie udostępniona za darmo?

SKOKI NARCIARSKIE 2018/19: KLASYFIKACJA GENERALNA

Skoki narciarskie dzisiaj transmisja online

Stream live ze skoków narciarskich 3.02.2019 w Oberstdorfie będzie dostępny za darmo. Skoki narciarskie online w niedzielę, 3 lutego zobaczymy na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej oraz na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie dzisiaj transmisja na żywo

Skoki narciarskie - niedziela, 3.02 na żywo w TV zobaczymy na kanałach:

  • TVP 1
  • TVP Sport 
  • Eurosport 1

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie?

Niedzielny konkurs w skokach narciarskich w Oberstdorfie (loty narciarskie) zaplanowany jest na 16:00. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2018/2019? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

Skoki narciarskie 3.02 - kwalifikacje

Niedzielny konkurs w lotach narciarskich poprzedzą kwalifikacje, które zaplanowane są na godzinę 14:30.