Skleroproteiny - w skład czego nie wchodzą? Milionerzy 4.08.2021

2021-08-04 13:42 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Skleroproteiny - w skład czego nie wchodzą? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Skleroproteiny - w skład czego nie wchodzą? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych, które mu pozostały? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) szkieletu, B) paznokci, C) jedwabiu naturalnego, D) krwi.

Skleroproteiny - w skład czego nie wchodzą?

Tak brzmiało pytanie za 500 tys. zł. Uczestnik postanowił poprosić o pomoc publiczność, po czym zaznaczył D. Była to bardzo decyzja, ponieważ odpowiedź D) krwi jest prawidłowa.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE