Shrek 5 jednak powstanie? Kot w butach zapowiada nową część!

2022-12-09 10:30 Leon Pietrzak
Shrek
Autor: AKPA

Wszystko wskazuje na to, że Shrek powróci z piątą częścią. To jeszcze nie wszystko! Razem z nim ma powrócić szarmancki futrzak o pięknych oczach, czyli Kot w butach. Kiedy spodziewać się nowego filmu? Premiera jest już blisko?

Piąta część Shreka powstanie? Miliony widzów tęskni za przygodami zielonego ogra i gadającego osła. Animacja na stałe wpisała się do popkultury, a w 2020 r. wpisano ją nawet do Narodowego Rejestru Filmowego Stanów Zjednoczonych i wybrano do przechowywania w Bibliotece Kongresu jako "film znaczący kulturowo, historycznie lub estetycznie". Według wielu widzów, polska wersja Shreka ma najlepszy dubbing w historii, a tłumaczenie z wersji amerykańskiej było tak dobre, że teksty bohaterów cytuje się nawet dzisiaj. O kontynuacji mówi się od 2016 roku, ale wszystko wskazuje na to, że prace nad tytułem nareszcie zostały rozpoczęte. Przypomnijmy, że Eddie Murphy (który wcielał się w filmowego Osła), potwierdził, że scenariusz kolejnej części Shreka naprawdę istnieje! Teraz wygadał się Antonio Banderas!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kot w butach 2: Ostatnie życzenie - kiedy premiera w Polsce? [DATA, ZWIASTUN]

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Powrót Shreka. Kot w butach powiedział za dużo?

DreamWorks Animation promuje swoje nowe dziecko, czyli spin-off "Shreka", a właściwie jego kontynuację - "Kot w butach: Ostatnie życzenie". W główną rolę futrzaka ponownie wciela się Antonio Banderas. Aktor wspomniał, że postać Kota towarzyszy mu przez wiele lat, a to jeszcze nie koniec. Dodał, że znowu wejdzie w tę rolę, bo "Shrek prawdopodobnie powróci w piątym filmie cyklu". Według zagranicznych mediów nowa animacja miałaby pojawić się w 2024 roku. Nie jest to jednak oficjalne stanowisko twórców, więc na potwierdzone informacje trzeba będzie jeszcze zaczekać.

"Jestem związany z tym kotem już od 20 lat. Po raz pierwszy wcieliłem się w Kota w butach, kiedy grałem na Broadwayu, to właśnie tam pierwszy raz nagrałem swoje kwestie. W sumie zrobiłem z nim juz pięć filmów. Szykuje się też szósty, bo Shrek prawdopodobnie powróci w piątym filmie cyklu" - miał powiedzieć dla portalu "Deadline" Antonio Banderas

Sonda
Która część "Shreka" jest najlepsza?

Kot w butach 2: Ostatnie życzenie - kiedy premiera w Polsce?

Spin-off "Shreka" powróci na ekrany w nowym filmie "Kot w butach: Ostatnie życzenie". Produkcja zadebiutuje w Polsce 6 stycznia 2023. Premiera światowa odbędzie się trochę wcześniej, bo jeszcze 22 grudnia 2022. Poniżej udostępniamy oficjalny zwiastun, w którym możecie sprawdzić, jak wypadł polski dubbing i na własne oczy zobaczyć, czego się spodziewać po kontynuacji.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE