Sex Education sezon 2 - nowi bohaterowie. Kto dołączy do obsady serialu?

2019-11-19 19:18 kw
Sex Education
Autor: materiały prasowe

Głównym bohaterem Sex Education jest Otis Milburn - niezbyt towarzyski uczeń liceum, którego matka jest terapeutką seksualną. W pierwszym sezonie Otis i jego przyjaciółka Maeve Wiley postanawiają wykorzystać jego talent i udzielać płatnych porad seksualnych swoim rówieśnikom. W nowym sezonie Milburn, który sam dość późno zaczął stosować swoją wiedzę w praktyce, musi dla dobra związku z Olą zapanować nad swoim niedawno odkrytym popędem seksualnym. Jednocześnie jego stosunki z Maeve pozostają dość napięte. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, co zwraca uwagę na potrzebę lepszej edukacji seksualnej wśród uczniów. Natomiast pojawienia się w mieście nowych dzieciaków może zaburzyć dotychczasową hierarchię w szkole.

Sex Education sezon 2 - nowi bohaterowie. Kto dołączy do obsady serialu? Sex Education to serial, który zrobił prawdziwą furorę na Netflix. W pierwszych czterech tygodniach obejrzano go w ponad 40 milionach domów. W związku z prośbami widzów, platforma postanowiła nakręcić 8 nowych odcinków hitu. Wiadomo już, ze w drugim sezonie pojawią się nowi bohaterowie, którzy nieźle namieszają. Sprawdź, kto dołączy do obsady.

Sex Education sezon 2 - nowi bohaterowie

Do obsady Sex Education w drugim sezonie dołączą: Sami Outalbali, George Robinson i Chinenye Ezeudu. Chinenye Ezeudu zagra “Viv”  - wyjątkowo inteligentną prymuskę, która ma talent do wszystkiego poza miłością. Sami Outalbali wcieli się w postać “Rahima”  - francuskiego ucznia, który zwróci na siebie uwagę całego liceum Moordale. George Robinson dołączy do obsady jako “Isaac” - nowy sąsiad Maeve, który wprowadzi dużo zamieszania.

Sex Education sezon 2 - kiedy premiera?

8 nowych odcinków Sex Education pojawi się na Netflix już w 2020 roku!

NAJNOWSZE