Sex Education 4 nie powstanie? Przyszłość serialu pod znakiem zapytania

2022-08-05 12:52 Leon Pietrzak
Sex Education
Autor: Netflix

Czwarty sezon Sex Education stoi pod znakiem zapytania? Kolejni aktorzy żegnają się z serialem, a nad kolejną odsłoną zebrały się ciemne chmury. Wiemy już, że w kontynuacji zabraknie kilku gwiazd, za którymi widzowie będą tęsknić. Kto nie wystąpi w nowych odcinkach?

Sex Education 4 zapowiada się niezwykle ciekawie. Zakończenie trzeciego sezonu bardzo zaskoczyło fanów serii i pojawiło się wiele pytań oraz nowych możliwości poprowadzenia historii. Uczniowie będą teraz walczyć o swoją przyszłość i liceum Moordale. Jedna z twórczyń wspomniała, że Jakob nie jest ojcem Jean, ale nie chciała zdradzić więcej szczegółów. W nowych odcinkach ma pojawić się też dyrektorka Hope Hadden, ale nie jest to jeszcze potwierdzona informacja. Obsada 4. sezonu zrobiła się ostatnio skromniejsza i wielu twarzy nie zobaczymy już na ekranie. Kogo zabraknie w serialu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kot Garfield powraca! Będzie nowy film od twórcy "Gdzie jest Nemo"

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Kto nie wystąpi w 4. sezonie Sex Education?

Wiemy już, że w nowym sezonie zabraknie kilku znaczących postaci. Obsada powoli się wykrusza, a fanom nie podoba się fakt, że nie zobaczą już swoich ulubionych bohaterów. W nadchodzących odcinkach zabraknie serialowej Olivi (Simone Ashley), Oli (Patricia Allison), Lily (Tanya Reynolds) oraz nauczycielki Emily Sands (Rakhee Thakrar). Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę niepokojąco. Na szczęście do swoich ról powrócą Ncuti Gatwa, czyli Eric, a także Asa Butterfield - Otis. Fani liczą, że twórcy nie zrezygnują z serialowej Meave. Na ten moment nie wiemy, czy znajdzie się w obsadzie 4. sezonu.

Sonda
Sexify kontra Sex Education - który serial lepszy?

Sex Education sezon 4 - data premiery

Twórcy, mimo braku wielkich gwiazd serialu, planują zrealizować kolejny sezon i nie zapowiada się na to, by porzucili projekt na ostatniej prostej. Wielu widzów nie ukrywa, że trudno będzie im się przyzwyczaić do skromniejszej obsady, ale być może pojawią się nowe twarze, które wprowadzą trochę świeżości do całej historii. Premiera została zaplanowana na 2023 rok, ale nie wiemy jeszcze, którego miesiąca wrócimy do Moordale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE