Serialowe Hity Na Czasie w ESKA TV: Krysten Ritter w Don't Trust The B... In Apartment 23.

2013-09-16 15:24
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. mat. prasowe

Serialowe Hity Na Czasie w ESKA TV: Krysten Ritter to główna gwiazda serialu komediowego Don't Trust The B... In Apartment 23. Kim jest Krysten Ritter i w czym grała? Sprawdź na Eska Cinema!

Serialowe Hity Na Czasie w ESKA TV: Krysten Ritter to główna gwiazda serialu komediowego Don't Trust The B... In Apartment 23. Kim jest Krysten Ritter i w czym grała?


Krysten to urodzona w 1981 roku amerykańska aktorka i była modelka. Jest rozpoznawalna dzięki charakterystycznej czarnej grzywce i czerwonym ustom - jednak wielu widzów myli ją z Zooey Deschanel, Katy Perry czy Anne Hathaway. Początkowo Krysten pracowała jako modelka dla tak znanych agencji jak Elite Model Look czy Wilhelmina Models. W 2001 rozpoczęła przygodę z kinem i telewizją.

Popularność wśród szerszej publiczności przyniosły Krysten role Jane Margolis w Breaking Bad oraz Chloe w serialu komediowym Don't Trust The B... In Apartment 23. Pojawiła się także w filmach takich jak: Wyznania Zakupoholiczki, 27 Sukienek, Zabić Bono i Dziewczyna z Ekstraklasy oraz w serialach Kochane Kłopoty, Weronika Mars i Gravity.

Utalentowana Krysten potrafi także śpiewać i grać na gitarze - udziela się w zespole o nazwie Ex Vivian.


Krysten Ritter w komediowym serialu Don't Trust The B... In Apartment 23 w każdy wtorek, o 20:00 i o 22:00 (powtórka) - już od 24 września na antenie ESKATV!

al

NAJNOWSZE