Sanatorium miłości - odcinek specjalny. Kiedy możemy spodziewać się emisji?

2020-07-10 19:04 aw
Marta Manowska
Autor: wbf

Sanatorium miłości to autorski program Telewizji Polskiej, który zaskarbił sobie niezwykłą sympatię widzów. Ogromną zasługę mają w tym oczywiście uczestnicy programu, którzy są barwni, nietuzinkowi i udowadniają, że jesień życia nie musi być ponura i samotna. Do tej pory TVP wyemitowała dwie edycje programu, które cieszyły się bardzo dużą oglądalnością. Niestety po drugiej edycji stacja nie była w stanie nakręcić wyczekiwanego przez fanów odcinka specjalnego.

Sanatorium miłości - odcinek specjalny. Kiedy możemy spodziewać się emisji w TV i co się wydarzy? Drugi sezon Sanatorium miłości emitowany był od stycznia do marca 2020 roku. Widzowie bardzo liczyli na to, że - podobnie jak po pierwszej edycji - ukaże się odcinek specjalny programu. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała twórcom plany. Jednak po kilku miesiącach Marcie Manowskiej i uczestnikom udało się w końcu spotkać na planie.

Sanatorium miłości - odcinek specjalny. Kiedy emisja w TV i co się wydarzy?

Marta Manowska podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie. Prowadząca Sanatorium Miłości zamieściła zdjęcie z Wiesią, a zaledwie dzień później z Gerardem i Iwoną. Post opatrzyła bardzo wzruszającym opisem, w którym napisała m.in.:

Cała ekipa oczarowana
Przywieźliście magię
Będziemy się Wami chwalić wszędzie!
Napiszcie w komentarzach za co ich lubicie i czego życzycie
A jeśli chcecie zobaczyć co u nich - odcinek już się robi 🤍🤍🤍

Marta Manowska póki co nie zdradziła jeszcze, kiedy dokładnie odcinek będzie gotowy do emisji. Niewykluczone, że nastąpi to jeszcze w wakacje, przed rozpoczęciem jesiennej ramówki. Bardzo możliwe jest również, że ze względu na pandemię i bezpieczeństwo uczestników Marta Manowska każdy odcinek nagrywa oddzielnie z innym uczestnikiem lub parą. Niestety poza tym, że ekipa powróciła na plan, Marta nie uchyliła jeszcze rąbka tajemnicy. Fanom Sanatorium miłości pozostaje jeszcze chwilkę cierpliwie poczekać.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE