Sanatorium Miłości

i

Autor: Akpa

Sanatorium miłości - o której leci w TVP? Co się wydarzy w nowym odcinku?

2023-02-05 20:28

Sanatorium miłości to jedno z tych reality show, które pokochali polscy widzowie. Program powrócił na początku 2023 roku z 5. edycją. Kolejni seniorzy i seniorki zgłosili się do show, aby znaleźć miłość. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przed nami epizod numer 6, który zostanie wyemitowany 5 lutego 2023. Mamy dla was streszczenie!

Sanatorium miłości to program Telewizji Polskiej, który udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno. W randkowym show udział bierze dwanaście samotnych osób, w wieku powyżej 60 lat, które pragną przeżyć przygodę życia i odmienić swoją dotychczasową rzeczywistość. Podczas turnusu biorą oni udział w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach o życiu. Program cieszy się dużą popularnością wśród polskiej publiczności. Pokochali go między innymi fani reality show Rolnik szuka żony. Wystartowała już 6. edycja. Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku.

Love Never Lies Polska - sezon 2 powstanie? Gdzie kręcono program Netfliksa?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Sanatorium miłości 5 - odcinek 6. Streszczenie 5.02.2023

Poranki w Sobkowie i rozmowy w pokojach skupiły się wyłącznie na wspomnieniach ostatniego wieczoru i nocy. Najwyraźniej ta noc zapamiętana zostanie już na zawsze. W pokojach, w męskich i damskich, komentarzom dotyczących wydarzeń poprzedniej nocy nie było końca. Jeden z pokoi odwiedza Marta i w tak pięknych okolicznościach ogłasza w zamku w Sobkowie Kuracjuszkę Odcinka, którą zostaje Ula. To do niej będzie należał wybór partnera na intymne spotkanie we dwoje. Naturalnym wyborem wydaje się Zdzisław, ale czy na pewno? Czy Ula wciąż może pamięta zaproszenie przez Zdzisława Anity, jej koleżanki z pokoju? W odcinku jeszcze jedno spotkanie za wygraną w powożeniu. To Krzysztof z Iwonką. Najpierw zagra o honor i obroni go, oddając Iwonce zwycięstwo, a potem zabierze na kolację w plenerze. Po południu czas na aktywność fizyczną, tym razem to będzie prawdziwy sprawdzian zręczności i pokaz umiejętności. Mowa o SUP - ach, czyli deskach z wiosłem. Kto zrezygnuje, a kto nie wpadnie do wody i zwycięży w tej rywalizacji? W odcinku aż dwie rozmowy Marty jeden na jeden. Poznamy bardziej Ewę i Krzysztofa. Na koniec wizyta w skansenie w Tokarni i powrót do zabaw z dzieciństwa. A wieczorem droga powrotna do uzdrowiska i codzienny obowiązek, wybór Kuracjusza kolejnego odcinka.

Sanatorium miłości 5 - odcinek 6. GODZINA

Premierowe odcinki Sanatorium miłości zawsze pokazywane są o tej samej porze. Dokładna godzina rozpoczęcia każdego epizodu to 21:20. O 22:10 emitowany jest program pokazujący kulisy powstawania programu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE