Roztańczony PGE Narodowy 2019 - POWTÓRKA. Kiedy, gdzie i o której oglądać retransmisję z koncertu?

2019-09-20 18:00
Roztańczony PGE Narodowy 2019 - POWTÓRKA. Kiedy, gdzie i o której ogladać retransmisję z koncertu?
Autor: ARTUR HOJNY / SE / WARSZAWA Roztańczony PGE Narodowy 2019 - POWTÓRKA. Kiedy, gdzie i o której ogladać retransmisję z koncertu?

Roztańczony PGE Narodowy 2019 to ogromna scena na płycie stadionu, ponad 50 tysięcy osób i prawie 25 artystów. Niesamowite wydarzenie, na które czekają fani muzyki disco, dance i pop będzie transmitowane w Dwójce. Co z osobami, które nie zdążą? Kiedy, gdzie i o której oglądać retransmisję z koncertu?

Roztańczony PGE Narodowy 2019 - POWTÓRKA. Kiedy, gdzie i o której oglądać retransmisję z koncertu? Kolejna edycja największej dyskoteki w Polsce. Na stołeczny stadion wraca Roztańczony PGE Narodowy 2019. Już 21 września 2019 roku w Warszawie na ogromnej scenie będzie można zobaczyć największe gwiazdy muzyki disco. Wśród artystów wystąpią między innymi: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Michał Wiśniewski czy Marcin Miller z zespołem Boys. Kiedy, gdzie i o której oglądać retransmisję z koncertu?

Roztańczony PGE Narodowy 2019 - POWTÓRKA online

Roztańczony PGE Narodowy 2019 będziecie mogli zobaczyć w internecie. Powtórka online będziecie mogli zobaczyć na platformie vod.tvp.pl, zaraz po emisji na antenie.

Roztańczony PGE Narodowy 2019 - POWTÓRKA TV

Koncert Roztańczony PGE Narodowy 2019 będzie emitowany na antenie TVP2 o godzinie 20:05 w piątkowy wieczór 21 września. Co z osobami, które nie zdążą na transmisję na żywo, pozostaje im tylko powtórka w internecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE