Rozmowy w czasach zarazy - prowadzący. Kto poprowadzi talk show TVP?

2020-03-31 12:30 kw
Rozmowy w czasach zarazy
Autor: wbf

Zmiany - to słowo, które świetnie określa ostatnie tygodnie. Zmieniło się bardzo dużo, poczynając od naszego codziennego życia. Uczniowie oraz studenci uczestniczą w zajęciach online, duża część społeczeństwa pracuje zdalnie, jeśli tylko ma taką możliwość, zamknięte są restauracje, bary, centra handlowe oraz kina. Sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa odbiła się również na telewizji, która musiała wprowadzić spore zmiany w ramówce. Telewizja Polska dodała do swojej oferty nowe talk show - Rozmowy w czasach zarazy. Kto poprowadzi program?

Rozmowy w czasach zarazy – prowadzący. Kto poprowadzi talk show TVP? Z powodu koronawirusa stacje telewizyjne musiały wprowadzić spore zmiany w wiosennej ramówce. Zawieszone zostały programy Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz Taniec z Gwiazdami, już wkrótce wyemitowane zostaną również ostatnie odcinki Kuby Wojewódzkiego, Kuchennych rewolucji oraz Zakochanych po uszy. Aby wypełnić czas antenowy, do oferty programowej dodawane są nowe propozycje. Jedną z nich jest talk show Rozmowy w czasach zarazy. 

Rozmowy w czasach zarazy - o co chodzi w nowym programie?

Program Rozmowy w czasach zarazy to kolejna propozycja Telewizji Polskiej, która jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania widzów, wynikające z trudnej sytuacji epidemiologicznej w kraju. W emitowanym na żywo magazynie prowadzący porozmawiają m.in. na temat: samotności, rozłąki z rodziną, tęsknoty, utraty pracy oraz strachu przed zagrożeniem. Prowadzący będą rozmawiać z gośćmi oraz łączyć się za pomocą portali społecznościowych z widzami. Nie zabraknie również porad eksperckich oraz muzyki. Rozmowy w czasach zarazy to program, który ma za zadanie umocnić wiarę i dać nadzieję oraz wzmocnić poczucie wspólnoty i solidarności, w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Rozmowy w czasach zarazy - prowadzący

W roli prowadzących wystąpią Marzena Rogalska oraz Tomasz Kammel.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE