Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Romane Dyvesa 2022 - transmisja w TV i ONLINE oraz powtórka. Kiedy?

2022-06-26 21:00

Romane Dyvesa to wydarzenie, którego nie można przegapić. Coroczny festiwal muzyki romskiej będzie tradycyjnie relacjonowany zarówno w telewizji, jak i w internecie. Sprawdźcie, gdzie i kiedy oglądać widowisko w TV i online. Na scenie nie zabraknie największych gwiazd.

Romane Dyvesa 2022 - kiedy w TV? Informacje dotyczące transmisji wydarzenia są mocno poszukiwane przez internautów. Nic dziwnego. Odbywający się od ponad 30 lat festiwal Romane Dyvesa jest najważniejszym festiwalem muzyki cygańskiej nie tylko w naszym kraju, ale w całej Europie. Widowisko ma na celu celebrowanie romskiej kultury. Co roku na scenie prezentują się największe gwiazdy. Nie inaczej będzie w tym roku. Do Gorzowa Wielkopolskiego zawitały prawdziwe sławy z całego świata. Na scenie zobaczymy m.in. Viki Gabor i jej mamę Ewelinę, Rafała Brzozowskiego, Lizę Kotlyarenko oraz zespół Terno. Sprawdźcie, kiedy i gdzie oglądać festiwal Romane Dyvesa 2022. 

Romane Dyvesa 2022 - kto wystąpi na festiwalu zespołów cygańskich 26.06.2022? Lista gwiazd

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Romane Dyvesa 2022 w TV

Międzynarodowy Festiwal Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa będzie można obejrzeć w niedzielę, 26 czerwca. Show zostanie zaprezentowane na antenie telewizyjnej Dwójki. Start transmisji w TVP2 o godzinie 20:00. Druga część rozpocznie się natomiast o 20:55.

Romane Dyvesa 2022 - online

Ci, którzy nie posiadają telewizora bądź są poza domem, będą mogli obejrzeć transmisję online z Romane Dyvesa 2022. Show będzie dostępne poprzez TVP VOD.

Sonda
Obejrzysz koncert Romane Dyvesa?