Romane Dyvesa 2022 - transmisja w TV i ONLINE oraz powtórka. Kiedy?

Viki Gabor
Autor: AKPA

Romane Dyvesa to wydarzenie, którego nie można przegapić. Coroczny festiwal muzyki romskiej będzie tradycyjnie relacjonowany zarówno w telewizji, jak i w internecie. Sprawdźcie, gdzie i kiedy oglądać widowisko w TV i online. Na scenie nie zabraknie największych gwiazd.

Romane Dyvesa 2022 - kiedy w TV? Informacje dotyczące transmisji wydarzenia są mocno poszukiwane przez internautów. Nic dziwnego. Odbywający się od ponad 30 lat festiwal Romane Dyvesa jest najważniejszym festiwalem muzyki cygańskiej nie tylko w naszym kraju, ale w całej Europie. Widowisko ma na celu celebrowanie romskiej kultury. Co roku na scenie prezentują się największe gwiazdy. Nie inaczej będzie w tym roku. Do Gorzowa Wielkopolskiego zawitały prawdziwe sławy z całego świata. Na scenie zobaczymy m.in. Viki Gabor i jej mamę Ewelinę, Rafała Brzozowskiego, Lizę Kotlyarenko oraz zespół Terno. Sprawdźcie, kiedy i gdzie oglądać festiwal Romane Dyvesa 2022. 

Romane Dyvesa 2022 - kto wystąpi na festiwalu zespołów cygańskich 26.06.2022? Lista gwiazd

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Romane Dyvesa 2022 w TV

Międzynarodowy Festiwal Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa będzie można obejrzeć w niedzielę, 26 czerwca. Show zostanie zaprezentowane na antenie telewizyjnej Dwójki. Start transmisji w TVP2 o godzinie 20:00. Druga część rozpocznie się natomiast o 20:55.

Romane Dyvesa 2022 - online

Ci, którzy nie posiadają telewizora bądź są poza domem, będą mogli obejrzeć transmisję online z Romane Dyvesa 2022. Show będzie dostępne poprzez TVP VOD.

Sonda
Obejrzysz koncert Romane Dyvesa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE