Rolnik szuka żony 8 odcinek 1 - kiedy oglądać?

2021-02-22 13:47 kg
Rolnik szuka żony
Autor: materiały TVP

Rolnik szuka żony to program Telewizji Polskiej, w którym uczestnikami są rolnicy. Mają wszystko: domy, ziemię, pracę, dach nad głową, maszyny oraz przyzwoite zarobki. Do pełni szczęścia brakuje im tylko jednego - miłości. Bohaterowie show poszukują partnera, który wywróci ich świat do góry nogami i będzie dzielić z nimi nie tylko radość, ale i smutki. Już wkrótce na antenie TVP1 premierę będzie mieć ósma edycja programu. Kiedy oglądać?

Rolnik szuka żony 8 odcinek 1 - kiedy oglądać? Rolnik szuka żony to niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Reality show od 2014 roku gości na ekranach naszych telewizorów i stale przyciąga ogromną publiczność. Widzowie z zainteresowaniem śledzą kolejne odcinki programu i kibicują rolnikom, w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Program cieszy się ogromną popularnością, wcale nie dziwi więc fakt, że już wkrótce premierę będzie mieć jego kolejny sezon.

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Rolnik szuka żony 8 - odcinek 1

Ósma edycja programu Rolnik szuka żony została potwierdzona jeszcze podczas trwania siódmej odsłony show. Zdjęcia do nowych odcinków wystartowały natomiast pod koniec lutego 2021 roku. Odcinek zerowy odsłony, podczas którego zobaczymy wizytówki rolników, zostanie wyemitowany już w Niedzielę Wielkanocną, która w tym roku wypada 4 kwietnia. Jak na razie nie są znane daty premier kolejnych odcinków programu, ale możemy być pewni, że będziemy mogli je obejrzeć już jesienią 2021 roku. 

NAJNOWSZE