Rolnik szuka żony 20.09.2020 - o której w TVP1 i co się wydarzy?

2020-09-16 16:31 AW
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Za nami już pierwszy odcinek siódmego sezonu Rolnik szuka żony, który zdążył wywołać wśród widzów ogromne emocje. Ta edycja z pewnością będzie pełna wzruszeń i niespodziewanych zwrotów akcji! Wszystko to za sprawą nietuzinkowych uczestników, których nieco lepiej poznaliśmy w pierwszym odcinku. W tej edycji najwięcej listów od widzów otrzymali Józef, Dawid, Paweł, Maciek oraz Magdalena - jedyna kobieta w tym gronie!

Rolnik szuka żony 20.09.2020 - o której w TVP1 i co się wydarzy? W pierwszym odcinku tradycyjnie nieco bliżej poznaliśmy uczestników, których odwiedziła Marta Manowska z naręczem listów. W tej edycji największym powodzeniem cieszy się Magdalena, która dostała rekordową liczbę zgłoszeń! Jak potoczą się dalsze losy bohaterów programu?

Rolnik szuka żony 20.09.2020 - o której w TVP1 i co się wydarzy?

Wiadomo już, że o serce Magdaleny będzie walczyć wielu mężczyzn! Piękna 26-latka ma bardzo duże powodzenie i wzbudziła także ogromną sympatię widzów. Fani Rolnika póki co nieco mniej przychylnie patrzą na Józefa, który zdaniem wielu osób w nieprzyjemny sposób komentował panie, które wysłały mu listy. W drugim odcinku dojdzie do pierwszych spotkań uczestników z kandydatami. Ze zwiastuna odcinka wynika, że między niektórymi parami już od początku zacznie mocno iskrzyć! Spotkania w cztery oczy zawsze budzą bardzo dużo emocji i tak z pewnością będzie także tym razem! Drugi odcinek Rolnik szuka żony zostanie wyemitowany w niedzielę 20 września o godzinie 21:15. Po emisji telewizyjnej odcinek można obejrzeć także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE