Riverdale - sezon 4, odcinek 6. Kiedy i gdzie oglądać?

2019-11-14 16:01
Riverdale
Autor: screen youtube.com, kanał TV Promos screen youtube.com

Trzeba przyznać, że fabuła czwartego sezonu zaczyna się robić naprawdę mocno pokręcona. A za nami dopiero pięć odcinków! W zasadzie wszystkich widzów Riverdale nurtuje jedno zasadnicze pytanie - czy Jughead żyje? Wielu osobom wydaje się to niemożliwe, a niektórzy widzowie mają teorię, że to część scenariusza, który sam tworzy. Jaka jest prawda? Co wydarzy się w 6 odcinku 4 sezonu Riverdale?

Riverdale - sezon 4, odcinek 6. Kiedy i gdzie oglądać s04e06? Kiedy Archie stara się trzymać dzieci z sąsiedztwa z dala od wpływów Dodgera, postanawia zwrócić się z prośbą o pomoc do nieoczekiwanego sojusznika. Jughead odkrywa tajemnicę dotyczącą autora książek Baxter Brothers, a Betty postanawia skonfrontować się z Charlesem o swojej przeszłości.

Riverdale - sezon 4, odcinek 6. Kiedy i gdzie oglądać s04e06?

Tymczasem Veronica musi stawić czoła poważnym problemom w swoim domu, a Cheryl i Toni przyjmują niespodziewanych gości w Thistlehouse. Zwiastun najnowszego odcinka, który dostępny jest już na YouTubie, wygląda naprawdę przerażająco!

Polska emisja Riverdale jest opóźniona o jeden dzień w stosunku do amerykańskiej. W Polsce serial emitowany jest na Netfliksie, a na platformę odcinek 6 trafi w czwartek 14 listopada.

NAJNOWSZE