Ridge z Mody na sukces skończył 68 lat. Jak dziś wygląda Ronn Moss?

2020-03-05 15:39
Ronn Moss
Autor: Courtesy Everett Collection/EastNews

Serialu Moda na sukces nie trzeba chyba przypominać nikomu. To produkcja kultowa pod każdym względem, która na stałe wpisała się do kanonu światowej popkultury. Serial jest fenomenem pod wieloma względami - zarówno jeśli chodzi o liczbę wyemitowanych odcinków, nakręconych sezonów czy zmieniających się wątków. Co więcej, Moda na sukces emitowana była w niemal 100 krajach, co zapewniło jej miejsce w Księdze rekordów Guinnesa.

Ronn Moss, znany szerszej widowni jako Ridge Forrester z Mody na sukces, ma już 68 lat, a z serialem był związany od samego początku, czyli 1987 roku. Choć ta informacja może zadziwić wiele osób, odcinki serialu powstają do tej pory, a w produkcji cały czas można oglądać m.in. serialową Brooke, czyli Katherine Kelly Lang. Ronn Moss natomiast pożegnał się z produkcją w 2012 roku.

Ridge z Mody na sukces - jak dziś wygląda Ronn Moss?

Chociaż w serialu go już nie zobaczymy, aktor wcielający się w postać najstarszego syna założycieli Domu Mody Forrester, grał w Modzie na sukces przez 25 lat! Moss pochodzi z Los Angeles, gdzie przyszedł na świat 4 marca 1952 roku. Swoją karierę rozpoczynał jako muzyk, co więcej, na tym polu odniósł duży sukces. Był członkiem zespołu Player, którego singiel Baby Come Back dotarł na szczyt listy Billboard w 1978 roku.

W latach 80. zainteresował się aktorstwem i wystąpił w kilku średniej klasy filmach oraz epizodycznych rolach serialowych. W 1987 roku dołączył do obsady Mody na sukces, a rola Ridge'a Forrestera przyniosła mu międzynarodową sławę. Jego kariera aktorska nie rozwijała się już później za mocno, jednak Ronn aż do 2002 roku nagrywał albumy z zespołem Player. W 2000 i 2005 ukazały się natomiast jego albumy solowe. Ronn Moss cały czas jest aktywny jako muzyk i do tej pory jeździ w trasy koncertowe. Jak zmienił się od początków swojej kariery w Modzie na sukces? Zobacz w poniższej galerii!

NAJNOWSZE