Rajd Dakar 2022: Transmisja w TV i ONLINE. Gdzie oglądać polskich zawodników?

2022-01-01 12:43 Leon Pietrzak
RAJD DAKAR 2022 zdjęcie pod tekst
Autor: Materiały prasowe

Rajd Dakar 2022 to najtrudniejszy wyścig świata, w którym zmierzy się aż 578 uczestników. Zawodników czeka do przebycia 8000 kilometrów na bezkresnych piaskach pustynni w Arabii Saudyjskiej. Kibice długo czekali na to wydarzenie. Gdzie i kiedy oglądać? Czy będzie transmisja na żywo?

Rajd Dakar 2022: Transmisja w TV i ONLINE. Gdzie oglądać polskich zawodników? Rusza 44. edycja Rajdu Dakar, która odbędzie się w Arabii Saudyjskiej. Wydarzenie rozpoczyna się już w sobotę 1 stycznia i potrwa do 14 stycznia 2022 r. Cała trasa będzie składała się z prologu oraz dwunastu etapów. Zawodnicy będą musieli pokonać ponad 8 tyś. kilometrów w towarzystwie pustynnych piasków. Wszyscy fani rajdowych wrażeń szukają najważniejszych informacji na temat transmisji z tego wydarzenia. Czy będzie można oglądać w telewizji Rajd Dakar 2022? Czy pojawi się transmisja online? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz na Eska.pl

Rajd Dakar 2022 - uczestnicy z Polski

W Rajdzie Dakar 2022 bierze udział aż 578 uczestników, w tym jedenastu Polaków. Na trasie pojawi się Kuba Przygoński, Konrad Dąbrowski, Maciej Giemza, Aron Domżała, Maciej Marton, Michał Goczał, Szymon Gospodarczyk, Marek Goczał, Łukasz Łaskawiec oraz Kamil Wiśniewski i Bartłomiej Boba.

Sonda
Rajd Dakar 2022. Czy uważasz, że Polacy mają szansę na wysoki wynik?

Rajd Dakar 2022 - transmisja w TV i ONLINE? Gdzie śledzić zmagania zawodników?

Mamy dobrą i złą wiadomość dla wszystkich fanów terenowych rajdów. Niestety nie będzie możliwości, aby śledzić na bieżąco zmagania uczestników na trasie w telewizji. Na oficjalnej stronie dakar.com pojawi się za to opcja live-trackingu oraz tekstowej transmisji ze szczegółową klasyfikacją. W telewizji pojawią się tylko relacje, które będą dostępne na kanale Eleven Sports i Eurosport. Jednak to jeszcze nie wszystko! Codziennie, po wieczornym wydaniu wiadomości na TVN (ok. 19:30) będą pojawiać się magazyny, które krótko podsumują zdarzenia z Rajdu Dakar 2022.

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE