Rafi

i

Autor: Polsat Rafi - nowy serial w Polsat Go Box.

Premiera

„Rafi” - nowy serial z Pawłem Domagałą i Danutą Stenką. Kiedy i gdzie oglądać?

2023-09-20 17:17

To pełna humoru i magii historia lekkoducha imieniem Rafi (Paweł Domagała), który w wyniku niespodziewanych wydarzeń podejmuje wyzwanie, by stać się lepszym człowiekiem. Pomaga mu w tym ironiczna, błyskotliwa wysłanniczka z zaświatów – Krystyna (Danuta Stenka).

„Rafi” to serial metafizyczno-obyczajowy z wybitnymi aktorami i dialogami pełnymi humoru. To także opowieść o zmianie, która daje nadzieję. Taka, po której widz poczuje się dobrze, świat będzie wydawał się odrobinę lepszy, a życie łatwiejsze do zniesienia. - Mam nadzieję, że ten serial da widzom dużo radości, nadziei i inspiracji do życia – zdradza w zapowiedzi filmowej Paweł Domagała, pomysłodawca i odtwórca głównej roli w serialu.

"SZADŹ" - sezon 4 będzie ostatnim! Co wydarzy się w finale?

„Rafi” - kiedy i gdzie oglądać?

Serial będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat. Premiera 6 października.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

„Rafi” - obsada i twórcy

Reżyserem „Rafiego” jest Bartosz Prokopowicz („Szczęścia chodzą parami”, „Chemia”), a w obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Danuta Stenka, Anna Cieślak, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki i Tomasz Schuchardt. Pomysłodawcami produkcji są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski.

„Rafi” - piosenka

Utwór „Rafi” – z najnowszej płyty Pawła Domagały pt. „Narnia” powstał specjalnie na potrzeby serialu. Autorem tekstu piosenki jest Paweł Domagała, a muzykę skomponował wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Piosenka „Rafi” jeszcze przed premierą serialu zdobyła dużą popularność – teledysk w samym tylko serwisie YouTube obejrzało już ponad 1,1 mln użytkowników.