Puszczykowo - co ma w herbie? Milionerzy 3.08.2021

2021-08-03 12:15 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Puszczykowo - co ma w herbie? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Puszczykowo - co ma w herbie? Która odpowiedź na to pytanie z tego odcinka Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) pustynię i puszczę, B) samą puszczę, C) lwa w kole, D) puszczyka, słońce, las i wodę.

Puszczykowo - co ma w herbie?

Tak brzmiało pytanie za 20 tys. zł. Uczestniczka po namyśle zdecydowała się zaznaczyć D. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź D) puszczyka, słońce, las i wodę jest prawidłowa.

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE