Przysięga 794, 795 streszczenie. Savas za wszelką cenę chce, aby Beyhan opuścił dom Emira

2023-01-26 9:45 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: YouTube.com/The Promise Official; screen z filmu "Yemin 503. Bölüm (FİNAL) | The Promise Season 4 Episode 503 (FINAL)" Przysięga

Przysięga - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli Beyhan zmusza swoim zachowaniem bezradnego Savasa do tego, by zgodził się poślubić Gulperi. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 794, 795, które zostaną wyemitowane w dniach 26-27 stycznia 2023 na kanale TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 794, 795 odbędzie się  w dniach od 26-27 stycznia 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 794 - czwartek 26 stycznia 2023

Servet, który jest sternikiem na statku, opowiada o swoich podróżach. Kemal zaprasza go pod swój dach. Gulperi i Emir nocują w kamperze. Mert idzie z wujem na cmentarz, na grób matki. Savas przyjeżdża po Gulperi.

Przysięga - streszczenie odcinka 795 - piątek 27 stycznia 2023

Beyhan, mimo nalegań Savasa, nie chce opuścić domu Emira. Powiada, że ma tam jeszcze coś do załatwienia. Trwa operacja Masal.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE