Przysięga 792, 793, 794, 795, 796 streszczenie. Masal ląduje na stole operacyjnym

2023-01-19 14:35 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: Screenshot Youtube/ Yemin Przysięga

Przysięga - streszczenie na cały tydzień - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli Beyhan zmusza swoim zachowaniem bezradnego Savasa do tego, by zgodził się poślubić Gulperi. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 792, 793, 794, 795, 796, które zostaną wyemitowane w dniach 23-27 stycznia 2023 na kanale TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 792, 793, 794, 795, 796 odbędzie się  w dniach od 23-27 stycznia 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 792 - poniedziałek 23 stycznia 2023

Masal musi przejść poważną operację, żeby odzyskać słuch. Aby podnieść ją na duchu, Sehriye śpiewa jej piosenki i zajmuje się nią tak, jak kiedy była mała. Emir postanawia zmusić Gulperi, żeby wreszcie powiedziała prawdę. Porywa ją. Beyhan jej szuka. Savas podejrzewa, że Emir za tym stoi. Cała rodzina Tarhunów kryje Emira.

Przysięga - streszczenie odcinka 793 - wtorek 24 stycznia 2023

Savas podstępem dowiaduje się od Yigita, że Emir i Gulperi są razem. Masal czeka pilna operacja. Emir liczy, że Gulperi wyzna mu prawdę o swoim niespodziewanym ślubie. W domu Kemala zjawia się Servet, wuj Merta. Melike i Cavidan rozmawiają o przyszłości Gulperi.

Przysięga - streszczenie odcinka 794 - środa 25 stycznia 2023

Servet, który jest sternikiem na statku, opowiada o swoich podróżach. Kemal zaprasza go pod swój dach. Gulperi i Emir nocują w kamperze. Mert idzie z wujem na cmentarz, na grób matki. Savas przyjeżdża po Gulperi.

Przysięga - streszczenie odcinka 795 - czwartek 26 stycznia 2023

Beyhan, mimo nalegań Savasa, nie chce opuścić domu Emira. Powiada, że ma tam jeszcze coś do załatwienia. Trwa operacja Masal.

Przysięga - streszczenie odcinka 796 - piątek 27 stycznia 2023

Beyhan żąda, by rodzina Tarhunów wyniosła się z domu następnego dnia, gdyż odbędą się tam zaręczyny Gulperii i Savasa, na które zaprasza swoich gości. Savas protestuje, lecz jego matka jest nieprzejednana. Masal odzyskuje słuch.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE