Przysięga 756 streszczenie. Kemal dowiaduje się, że Masal wagaruje

2022-11-09 15:53 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: Materiały TVP Przysięga - co wydarzy się w najnowszych odcinkach?

Przysięga - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli będziemy świadkami, jak Masal próbuje przekonać ojca, że nie potrafi być szczęśliwa, dopóki Narin z nimi mieszka. W artykule znajdziesz streszczenie odcinka 756, który zostanie wyemitowany w dniu 10 listopada 2022 na kanale TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinka 756 odbędzie się  w dniu 10 listopada 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

UWAGA! Piątek 11 listopada 2022 jest Narodowym Dniem Niepodległości. Tego dnia stacja TVP1 nie będzie emitowała kolejnego odcinka Przysięgi. Zatem do końca tygodnia zobaczymy jeszcze tylko jeden odcinek Przysięgi.

STRESZCZENIE najnowszego odcinka dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 756 - czwartek 10.11.2022

Cavidan pęka serce z powodu cierpienia wnuka. Postanawia zaprosić Gulperi do domu, nawet wbrew życzeniu Emira. Masal próbuje przekonać ojca, że nie potrafi być szczęśliwa, dopóki Narin z nimi mieszka. Kemal jest wściekły i nie ulega szantażowi. Masal wymyka się na spotkanie z Ozanem, a Narin ją śledzi. Kemal dowiaduje się, że Masal wagaruje. Emir jest zły na Gulperi i nie chce jej zapraszać do domu.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE