Przysięga 698, 699 streszczenie. Yigit zostanie uprowadzony przez Savasa?

2022-08-17 10:40 Leon Pietrzak
Przysięga
Autor: Materiały prasowe Przysięga 698, 699 streszczenie. Yigit zostanie uprowadzony przez Savasa?

Przysięga - streszczenia odcinków 698, 699. Narin wymknie się z domu i ucieknie z Kemalem, a Emir będzie myślał, że Yigit została uprowadzona. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Sprawdźcie streszczenie nadchodzących epizodów, które będzie można oglądać w czwartek i piątek na TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga - streszczenia odcinków 698, 699. Co wydarzy się w serialu? To pytanie zadaje sobie wielu fanów popularnej tureckiej telenoweli. Serial pierwszy raz pojawił się w naszym kraju w 2019 roku i szybko skradł serca polskich widzów. Produkcja znad Bosforu to wielki hit na TVP1, który cieszy się ogromną oglądalnością właściwie od samego początku. Odcinki można oglądać nie tylko w telewizji, ale również online na stronie VOD.TVP.PL. Nadchodzące epizody zostaną wyemitowane w czwartek i piątek na TVP1 o godzinie 16:05. Sprawdźcie już teraz, co wydarzy się w serialu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - ile odcinków w Polsce? Kiedy koniec tureckiego serialu?

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Przysięga - streszczenie odcinka 698

Narin wymyka się z domu i ucieka z Kemalem. Gulperi udaje się dodzwonić do Barana. Emir pociesza zaniepokojonego synka. Ciotka Kadriye jest przekonana, że Emir szybko pozbędzie się Gulperi. Kemal żoną zjawiają się przed domem Sevketa.

Przysięga - streszczenie odcinka 699

Yigit znika i Emir domyśla się, że został uprowadzony przez Savasa. Odwiedza go, ale nie znajduje tam syna. Yildiz, na polecenie Meltem, przeszukuje sypialnię Narin i znajduje w szufladzie komody jej komórkę. Przyłapuje ją na tym Sehriye, ale Yildiz, jak zwykle, wymyśla zręczne kłamstwo.

Sonda
Czy "Przysięga" to Twój ulubiony turecki serial?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE