Przysięga

i

Autor: materiały TVP Przysięga - streszczenie odcinka

Przysięga 648, 649, 650, 651, 652 streszczenie. Na budowie, którą nadzoruje firma Leventa, dochodzi do wypadku

2022-05-28 15:31

Przysięga to turecka telenowela o miłości, która przezwycięża wszystko. Widzowie pokochali piękną i intrygującą historię bohaterów serialu. Tytuł szybko podbił polską widownie, a fani z zapartym tchem przyglądają się przygodzie Emira i jego bliskich. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach, które będzie można oglądać między 30 maja a 3 czerwca? Sprawdźcie!

Przysięga - streszczenia odcinków 648, 649, 650, 651, 652. Co wydarzy się w serialu? To pytanie zadaje sobie wielu fanów popularnej tureckiej telenoweli. Serial pierwszy raz pojawił się w naszym kraju w 2019 roku i szybko skradł serca polskich widzów. Produkcja znad Bosforu to wielki hit na TVP1, który cieszy się ogromną oglądalnością właściwie od samego początku. Odcinki można oglądać nie tylko w telewizji, ale również online na stronie VOD.TVP.PL. Nadchodzące epizody zostaną wyemitowane 30.05-3.06.2022 o godzinie 16:05. Przeczytajcie, co się wydarzy w serialu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - ponowna emisja serialu w TVP. Gdzie i kiedy oglądać pierwsze odcinki?

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - odcinek 648 streszczenie

Tulay wypiera się przed Emirem związku ze zdjęciami. W końcu Emir nie wytrzymuje i swoją agresję wyładowuje na Ahmecie. Chłopak go okłamuje mówiąc, że Gulperi była jego dziewczyną i chciał ją odzyskać. Emir jest wściekły, że Gulperi go okłamała. Meltem grozi Bade. Nie chce, żeby dziewczyna powiedziała prawdę Mertowi. Meltem wciąż podtruwa Narin.

Przysięga - odcinek 649 streszczenie

Bade jest przekonana, że udało jej się przechytrzyć Meltem. Kolacja na tarasie ma być chwilą wytchnienia dla Narin. Gulperi nie może znieść obojętności Emira i postanawia się z nim rozmówić. Meltem podstępem zakrada do chorej Munevver. Cavidan zauważa dziwne zachowanie syna.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?

Przysięga - odcinek 650 streszczenie

Yigit z powodu stulejki fizjologicznej zostaje obrzezany. Chłopiec jedzie do szpitala z ojcem i Gulperi. Cavidan, naprowadzona przez Tulay, znajduje zdjęcia Gulperi i Ahmeta. Kemal, za namową Meltem, zatrudnia opiekunkę dla pani Munevver. Sklep ojca Bade zostaje podpalony.

Przysięga - odcinek 651 streszczenie

Hasan przekonuje Emira, by nie oceniał pochopnie Gulperi. Yildiz zostaje opiekunką Munevver. Meltem doprowadza do tego, że samochód Kemala psuje się w drodze na służbowe spotkanie, przez co Kemal nie wraca na umówiony z Narin i doktorem Fatihem obiad.

Przysięga - odcinek 652 streszczenie

Gulperi za wszelką cenę chce przekonać Ahmeta, by wyznał Emirowi prawdę. Udaje się nawet do niego do hotelu, ale Ahmet zastawia na nią pułapkę i recepcjonista hotelu wzywa tam Emira. Wściekły Emir zamyka Gulperi w jej pokoju. Na budowie, którą nadzoruje firma Leventa, dochodzi do wypadku. Kemal postanawia zerwać z nimi współpracę.