Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 550, 551, 552 streszczenie. Lekarze operują Umita i ratują mu życie. Umit ponownie grozi Feride

2021-12-29 11:02

Przysięga 550, 551, 552 streszczenia. Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc. Okazuje się, że Feride raniła Umita. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala. Melike przypomina sobie, co Hikmet powiedział jej przed śmiercią. Przysięga odcinki 550-552 zostaną wyemitowane w dniach 29-31 grudnia 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 550, 551, 552 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 550-552 prezentujemy poniżej.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Przysięga - odcinek 550

Kemal traci willę i samochody służbowe. Szczęśliwie ma dom, który zostawiła mu matka. Emir wraz z Ozlem odnajdują system monitoringu, który założył jej brat. Podglądają, jak Umit z przerażoną Feride, ubrani w ślubne stroje, spożywają uroczystą kolację. Umit zapowiada, że tej nocy skonsumują swoje małżeństwo. 

Przysięga - odcinek 551

Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc. Okazuje się, że Feride raniła Umita. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki. Czuje, że zawiódł rodzinę. Narin podtrzymuje go na duchu. Wszyscy starają się stworzyć choć namiastkę domu. Nawet Masal się stara, żeby Kemal nie był smutny.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?

Przysięga - odcinek 552

Lekarze operują Umita i ratują mu życie. Umit znów grozi Feride. Chce, żeby oskarżyła o zabójstwo Emira. Feride musi się zgodzić, bo Umit grozi, że zabije Yigita i Emira. Policja aresztuje Emira. Cavidan chce pomóc Kemalowi. Razem z Oyą podejrzewają, że Songul oszukuje w sprawie spadku po Hikmecie. Kemal otrzymuje ofertę pracy. Melike przypomina sobie, co Hikmet powiedział jej przed śmiercią.