Przysięga 504, 505: Szef Narin pomaga Kemalowi odnaleźć pielęgniarkę, która sprzedawała dzieci. Kobieta wciąż ma dowody z przeszłości

2021-10-20 10:55 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 504, 505 streszczenia. Kemal jedzie przekazać pieniądze szantażyście. Iliyas okazuje się bardzo przebiegły. Umit doradza rodzinie Cavidan w sprawie jej leczenia. Oya i Hikmet chcą nawet, żeby został jej lekarzem na stałe. Przysięga odcinki 504-505 zostaną wyemitowane w dniach 21-22 października 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 504, 505 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 504-505 prezentujemy poniżej.

M jak miłość, odcinek 1608 ZWIASTUN. Koszmar u Zduńskich. Piotrek pobije sąsiada zwyrodnialca

Przysięga - odcinek 504

Feride unika spotkania z Umitem. Kemal jedzie przekazać pieniądze szantażyście. Iliyas okazuje się bardzo przebiegły. Kiedy niespokojna Cavidan wybiega na ulicę w poszukiwaniu syna, spotyka Umita. Hikmet namawia Emira, by porozmawiał z Feride. Pozew Iliyasa wyprowadza Kemala z równowagi.

Sonda
Feride powróci do Emira?

Przysięga - odcinek 505

Umit doradza rodzinie Cavidan w sprawie jej leczenia. Oya i Hikmet chcą nawet, żeby został jej lekarzem na stałe. Narin i Kemal chcą, żeby sąsiadka Iliyasa zeznawała przeciwko niemu w sądzie, ale kobieta odmawia. Emir wyręcza Feride przy dziecku. Ma w tym swój cel. Szef Narin, ordynator Sadri, pomaga Kemalowi odnaleźć pielęgniarkę, która sprzedawała dzieci, kiedy Masal się urodziła. Kobieta wciąż ma dowody z przeszłości.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE