Przyjaciółki 146: ślub Zuzy nie dojdzie do skutku? Wika wyjawi Patrycji skrywaną tajemnicę!

2018-11-20 13:18
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe Przyjaciółki

Przyjaciółki 146: czy wymarzony ślub Zuzy i Janka w końcu się uda? Czy choroba Markiewicz stanie im na drodze do szczęścia?

Przyjaciółki 146: Paweł nie żyje? Czy ślub Zuzy i Janka będzie pięknym zwieńczeniem 12 sezonu serialu? A może nie dojdzie jednak do skutku? Markiewicz jest już bardzo wyniszczona chorobą. Co czeka nas w ostanim odcinku Przyjaciółek? Jakie tajemnice w końcu wyjdą na jaw i które sprawy uda się rozwiązać? Przed nami ostatni odcinek 12 sezonu Przyjaciółek!

Przyjaciółki sezon 13 - co się wydarzy w nowych odcinkach serialu Polsatu?

Przyjaciółki 146 - STRESZCZENIE

Ostatni odcinek 12 sezonu seriau będzie pełen emocji. Po przeżyciach, które ostatnio ją spotkały, Anka będzie bardzo pogubiona. Będzie musiała zidentyfikować zwłoki męża. W trudnym momencie będą jednak przy niej przyjaciółki - Inga i Patrycja. Okaże się jednak, że doszło do pomyłki, a Paweł nadal żyje! Dominika zdecyduje się w końcu zostawić Roberta. Tymczasem Patrycja nie przyjdzie do pracy. Ela bardzo szybko domyśli się, co jest przyczyną takiego zachowania Patrycji, i powie o tym Tadkowi. Wika będzie bardzo niezadowolona z tego, co dzieje się między Wiktorem a Patrycją. W końcu postanowi wyjawić Kochan prawdę, którą skrywała przez lata. Mimo tego, że matka bardzo jej to odradzała, Zuza zaplanowała swój wymarzony ślub z ukochanym. Okaże się jednak, że choroba bardzo ją wyniszczyła, a Markiewicz będzie zbyt słaba, aby dojść do ołtarza. Czy ślub w końcu się odbędzie?

Przyjaciółki sezon 13 - kiedy w telewizji?

Prace nad kolejnymi odcinkami serialu trwają! Dokładna data nie została jeszcze potwierdzona przez twórców, ale najprawdopodobniej będziemy mogli oglądać je już wiosną 2019 roku.

Przyjaciółki - oglądaj online

Tuż po telewizyjnej premierze nowe odcinki Przyjaciółek trafiają do internetu i można obejrzeć je całkowicie za darmo! Wystarczy kliknąć w poniższą grafikę i cieszyć sie polsatowskim hitem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE